• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

wxp shiko i cik

Status
E mbyllur për postime të tjera.

klea@vip

Antar Aktiv
* AdMiRaLi (OceaN@Csops.Albanian-Network-Group) has joined #sop
<Nik> silver dhe nimelen c'ma thua tani
<Nik> te me trembesh
<AdMiRaLi> :)
<@klea> admiral
<@klea> part
<@klea> ti
<@klea> nga ketu
<AdMiRaLi> ashu beja dreqit thuj nimeles
<AdMiRaLi> gabimisht u futa
<Nik> Support je ketu
<AdMiRaLi> dola
<@klea> part
<AdMiRaLi> bye
<@klea> hec
<AdMiRaLi> :)
* AdMiRaLi (OceaN@Csops.Albanian-Network-Group) has left #sop (Pafshim chatiiii)


ka mundesi operat mos te futen ne sop kot me kot
 

klea@vip

Antar Aktiv
Titulli: wxp shiko i cik

+Nik> po eshte polici pra ce u fut
<+Nik> qe**
<+Nik> AdMiRaLi te vi neser te marrim ato gjerat
<+AdMiRaLi> ajde re
<+Nik> nga cila ore mbaron
* @D3LuX (Sunday@4D2E59E9.45D065E2.838B9D16.IP) Quit (Ping timeout)
<+Nik> kur te vi dmth
<+AdMiRaLi> 7
<+AdMiRaLi> mmmm
* D3LuX (Sunday@4D2E59E9.45D065E2.838B9D16.IP) has joined #ndihme
<+AdMiRaLi> jo neser se myllen shpejt
<+Nik> e mos ja iq nenen se jam ne pune ne 7
<+AdMiRaLi> pasneser
* Ndihme sets mode: +o D3LuX
<@klea> Nik
* sarandjot-i-keq (Rehab@Dhoma.Shqiperia.sop) Quit (Ping timeout)
* +Nik Ok
<@klea> kujdes
<@klea> kur shkru
<@klea> se ke femra ne staf
<@klea> ndryshe shko prv
<+Nik> :mad:
<@klea> hic mos u shtremo
<+Nik> ti ne na lexon
<@klea> ik re
<@klea> lexoj ndihme
<@klea> jo prv
* Keli (Keli@chat-9D84E62D.dip.t-dialin.net) has joined #ndihme
<+AdMiRaLi> klea po mir moj ti neve shikon ca flasim?
<@klea> admirali
<+Nik> klea shko te zepi dhe shiko po vi gje
<+AdMiRaLi> se vetem ne po flasim tani spo shof ndo nje tjeter
<+Nik> cepi***
<@klea> nik
<@klea> kujdessssss
<@klea> kaq
<+AdMiRaLi> :)
* Ndihme sets mode: +v Keli
-Ndihme:#ndihme- VOICE command used for Keli by klea.
<@klea> keli
<+AdMiRaLi> ri mir ti re qazim
<+Nik> klea ik ne ler rehat
<@klea> po lal
* @D3LuX ~- Përshëndetje Të Gjithve -~
<@klea> keli?
<+Nik> AdMiRaLi e mir pasneser
<@klea> Nik
<+AdMiRaLi> ok
<@klea> a ka mundesi
<@klea> sop i dashur
<+Nik> se jam dhe pushim
<@klea> ta qepesh
<@klea> ?
<@klea> ka usera
<@klea> keli
<+Keli> po
<@klea> part pliz
<+Keli> lali?
<@klea> slejohet
<+Keli> po moj
<@klea> pa access
* Ndihme sets mode: +b *!Keli@chat-9D84E62D.dip.t-dialin.net
* Keli was kicked by Ndihme (You are not permitted to be on this channel.)
* Ndihme sets mode: +b *!OceaN@Csops.Albanian-Network-Group
* AdMiRaLi was kicked by Ndihme (You are not permitted to be on this channel.)
* AdMiRaLi sets mode: -b *!OceaN@Csops.Albanian-Network-Group
* AdMiRaLi (OceaN@Csops.Albanian-Network-Group) has joined #ndihme
<@klea> admirali
<@klea> sishte e nevojshme
<@klea> ;)
* Keli (Keli@chat-9D84E62D.dip.t-dialin.net) has joined #ndihme
* Ndihme sets mode: +v Keli
-Ndihme:#ndihme- VOICE command used for Keli by klea.
<@klea> keli po
<+Keli> dal vet mi
<+Keli> :(
<@klea> e di
<@klea> :)
<+Keli> ok pra
<+Keli> ec prv pak
<@klea> ste bera une kick
<@klea> admirali
<@klea> ta futi
<@klea> :)
<@klea> part
<+Keli> ec prv
<@klea> ok
<+Keli> pak se dola
<@klea> part ketu
* %Rrezik_Vdekje (CoKo@chat-F6DDCEEA.retail.telecomitalia.it) Quit (Pafshim chatiiii)
* +Keli (Keli@chat-9D84E62D.dip.t-dialin.net) has left #ndihme (Pafshim chatiiii)
* UJKU (Vlora2@11EFD5BC.1FC9E28C.838B9D16.IP) has joined #ndihme
<AdMiRaLi> Nik o nazmi te kan ven femrat posh re
<AdMiRaLi> :)
* Be^ko (as_ldj@chat-892F01F0.dyn.optonline.net) has joined #ndihme
<@klea> admirali
<@klea> pa llafe ketu

KJO ESHTE BISEDA TE #NDIHME PRECEDENTE E HYRJES SE ADMIRALIT TE SOP SE KUPTOJ PSE ESHTE PRIVATI DHE DHOMA STAFI

MAHHHH
 

CAKMAKU

Anëtar i ri
Titulli: wxp shiko i cik

Nuk eshte hera e pare qe vijne ankesa te shumta per [NiKu]
Shumica e rasteve qe kane bere ankesa per [NiKu] jane justifikuar nga une ,duke i folur vet dhe ketij sopi te kete kujdes me sjelljen e tij.
C'do sop/aop qe vazhdon dhe thyen keto regulla baze ,nuk respekton perparimet e stafit dhe nuk eshte i dobishem per te na ndihmuar ne mirembajtjen e dhomave, do te denohet me pezullim acc.
Koha e denimit eshte 1 muaj.
Nese ky person perserit te njejtat veprime negative , do hiqet pergjithmone nga sop dhe nuk do kete mundesi te rishtohet here tjeter.

Access level for [Niku] on #shqiperia changed to 5.
Access level for [Niku] on #ndihme changed to 5.
Access level for [Niku] on #stafi changed to 5.
Qendron sop vetem ne kanalin #sop,derisa te mbaroje denimi nuk mund te shtoje/heqe asnje acc.
 
Last edited:

[Niku]

Anëtar i ri
Titulli: wxp shiko i cik

Mos fole me teper nga c'duhet se fillon e flet gabim.
 
Last edited by a moderator:

[Niku]

Anëtar i ri
Titulli: wxp shiko i cik

Mos fole me teper nga c'duhet se fillon e flet gabim.
 
Last edited by a moderator:
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top