• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

What's on your mind

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Aki

misfit
Biseda te zakonshme qe bej kur vij ne Shqiperi:
- Po ti nga Maqedonia je tani?
- Po.
- Po shume mire e fliske shqipen.
- Flm.
- Po nga je tamam ti kshu?
- Struga.
- Heee epo prandaj, se ata nga Kosova e flasin ndryshe, me rende, ju ngjani me shume nga ne.
- Po ata nga veriu Shqiperise, Shkodra, Tropoja etj me ke ngjajne?
- Po me Kosoven, ke te drejte. Po mire kshu te pyes, ju ne shtepi shqip flisni?
- Po pasi jemi shqiptare...
- Ehe. Po ne shkolle si ke mesuar ti?
- Shqip.
- Po kshu ku ke lindur tamam ti, ne Maqedoni?
- Po.
- Cudi se dhe emrin e ke shqiptar.
.......
😶
 

Imp4cT

Why So Serious?!
Biseda te zakonshme qe bej kur vij ne Shqiperi:
- Po ti nga Maqedonia je tani?
- Po.
- Po shume mire e fliske shqipen.
- Flm.
- Po nga je tamam ti kshu?
- Struga.
- Heee epo prandaj, se ata nga Kosova e flasin ndryshe, me rende, ju ngjani me shume nga ne.
- Po ata nga veriu Shqiperise, Shkodra, Tropoja etj me ke ngjajne?
- Po me Kosoven, ke te drejte. Po mire kshu te pyes, ju ne shtepi shqip flisni?
- Po pasi jemi shqiptare...
- Ehe. Po ne shkolle si ke mesuar ti?
- Shqip.
- Po kshu ku ke lindur tamam ti, ne Maqedoni?
- Po.
- Cudi se dhe emrin e ke shqiptar.
.......
😶
Tashi ne shqipot jemi icik si shume kurioze ndaje dhe pyesim aq shume. Pastaj disa e bejne vertete nga padituria sepse se dine qe ato vendet ku jetoni ju dikur kane qene shqiperi dhe me mazhorance shqipe.

Meqe ra llafi po shqip ku ke mesuar te shkruash kaq mire? Lol
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Shpresa është një ëndërr që nuk fle.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Screenshot_1.png
 

Marla

Rootless Tree!
Imagine waking up every day not knowing what to feed your family. As hunger in Yemen reaches unprecedented levels, food from WFP is the only thing preventing millions of people from starving to death. We urgently need your support.
 

Frank

Kansas City Shuffle.
Jon shtu goxha.
Kam nje shprehje qe me pelqen pa mase bace dhe po e them Meqe eshte e brenda temes.

“Burri kapet per fjale ndersa femra per prapanice”

Kane nderruar rolet dhe ske ca kerkon me.😂😂😂
 
  • Like
Reactions: Vie

Monique

Staf në FV.AL
Imagine waking up every day not knowing what to feed your family. As hunger in Yemen reaches unprecedented levels, food from WFP is the only thing preventing millions of people from starving to death. We urgently need your support.
Yemenin e ke edhe ne lagjet e Tiranes e gjithe Shqiperise
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top