• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

What's on your mind..?

kitrra 123

plak gjufurrak
Mos shterro fuqine per te thithe aromen ne lulen e pare. Perkunder asaj se nuk ka lule te keqe gjithmone ka lule e lule.
 

Marla

Let the sea set you free!
Realiteti është se secili prej nesh është vetëm, në një univers kaq të vogël dhe ka kaq shumë vetmi.
Secili prej nesh duhet të bëhet i mirë për të qenë vetëm në mes të njerëzve, sepse të jetosh mes njerëzve, ndonjëherë do të thotë edhe të heshtësh,do të thotë të mbash veten dhe të heshtësh ulërimat që do të doje të përhapeshin në të gjithë globin, në një moment të madh zemërimi.
Do të thotë të marrësh përgjegjësi që vetëm ata që jetojnë situatën tënde e dinë,
se vetëm ata që kanë vuajtur me të vërtetë mund ta kuptojnë.

 

Marla

Let the sea set you free!
- Një shishe verë e vjetër, nuk është një verë që mund të pihet me gota të vogla.
- Pse? është tepër e shtrenjtë?
- Po, por nuk është vetëm kjo,është tepër e mirë, tepër e shijshme. Një gotë e vogël nuk mund të kënaqë, është shumë pak, është si një grua e bukur, inteligjente, me një buzëqeshje që të vret. Që pëlqen të njëjtat gjëra që pëlqen edhe ti, që mendon të njëjtat gjëra që mendon ti, dhe që ti e di mjaft mirë se nuk do ta kesh kurrë.
-Po, sa mirë që e gjete shembullin.
- Atëhere më mbush një gotë të vogël vere të lutem! Faleminderit.

 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Screenshot_3.png
 

Senseo

🐞
Do kontaktoj portokallin. Do ken material per një uete te tere per estrad.
 
Top