• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

What's on your mind..?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Vie

Baba...ti je dhe do mbetesh mon IDOL.
AFCFC9C6-794F-4860-8AC3-B18654DD834C.jpegpo filloja te besoja se kjo germe Eshte dicka spéciale per mua dhe e perkufizova si Nderthurje dashurish qe nuk humbin kurre.

Por nese un Hesht ndodh sepse diku ti gabove..ndoshta dhe jo Sidoqofte nuk ka problèm sepse 🌍 jote e plote Eshte Edhe pa mua.

🌍 ose gjithsesi .

@A
 

DeliriumMind

Ngordhc
Shiko fotografinë 1738927


po filloja te besoja se kjo germe Eshte dicka spéciale per mua dhe e perkufizova si Nderthurje dashurish qe nuk humbin kurre.

Por nese un nuk Hesht ndodh sepse diku ti gabove..ndoshta dhe jo Sidoqofte nuk ka problèm sepse 🌍 jote e plote Eshte Edhe pa mua.

🌍 ose gjithsesi .

@A
E dija qe pa mu smund te jetoje 🤣
 

Monique

Staf në FV.AL
lyrics te kesaj kenge , kam qe ne mengjes qe me perplasen ne koke :)
Everyone is lonely sometimes (Sometimes)
But I would walk a thousand miles to see your eyes
You are not alone, we are family (Family)
Hold me, let's escape all this reality
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Mendimi i lire eshte vet Liria jone te cilen ne nuk e gezuam asnjehere.
 

Monique

Staf në FV.AL
Lamtumirat janë vetëm për ata që dashurojnë me sy. Për ata që dashurojnë me zemër e shpirt nuk ka ndonjë gjë të tillë si ndarja.

Rumi
 

The-Cook

Ne Mal me Keca
Damn never thought I would miss the kitchen long hrs the heat and stress off it and specially weekends shouting and screaming to the waiters/waitresses alike
Cant wait to get back 😂
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top