• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

What's on your mind..?

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Ditet e mbetura te Ramazanit. Uroj t'hapen xhamite keto dite insha-Allah.
 

Legally_Sweet

If you’re a bird, I’m a bird
Staf në FV.AL
Në mendje kam ti fus një dremisje si bebe vogël, se kam për tu rrit!
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Nuk dua ta perseris me pafajesin time ! 🧜🏻‍♀️
 

Marla

Let the sea set you free!
jam kurioze ca ka mbas fazes se dashurise se covidit.... mendoj largimi ne drejtim te paditur lol
 

Imp4cT

Why So Serious?!
Sa qekam lodh sot. Nashti që u shtriva po e kapish.
Si nuk ka ne Çerme noi Magic center per masazhe i befsha temen, vetem plaka që te masin pas deres kur keput mish gjen.
 

Imp4cT

Why So Serious?!
Me keto Ranger Rover Full Option që paskan mor kta shefat e policise do kene dashnoret mo tmira ne qarkullim shume shpejte. :p
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Don't wait for extraordinary opportunities. ...
 
Top