• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Votoni krijimin me te bukur per Qershorin

Votoni krijimin me te bukur per Qershorin


  • Totali i votuesve
    8
  • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Votoni krijimin me te bukur per Qershorin

Do te ndahet medalja ne tri pjese tani?

Me mire ta shisni dhe ti ndani leket ne tri pjese.

Do ta bleja une.. pasi qe kshu me mund veshtire qe do ta fitoj ndonje medalje ne kete konkurs.
E dija qe si anonim qe ishe ste rrinte goja ty lol

Me bere te bej dhe fig te keqe.Cpaske qene!!!!
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Votoni krijimin me te bukur per Qershorin

Haha. Jojo parandjenje sepse eshte djale dhe ka shkruar sh paster. Vetoni sesht se ai perdor pak si dialekt ku di un e ka tvecante shkrimin averi po seshte per ket pune:p thash do jete malsi lol
Malsi un thejsht thash nje dyshim timin ti cke..mos u shqeteso qe e gjeta :p
vete e keni fajin qe sdoni tbeheni publik :p
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Votoni krijimin me te bukur per Qershorin

Mals te jap leket pas qe me dhe per anonimatin, apo ti mbaj tani qe jemi bere shoke lol
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Votoni krijimin me te bukur per Qershorin

Mund te ishte mbyll thjesht me nje pergjigje: jo soul sjam une nga malsi dhe kaq. Fakti qe e zgjati e verteton. Ama ska asgje te keqe duhet ta pranosh me krenari malsi:D. Per me teper tani konkursi u mbyll lejohen dhe shakate..
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Votoni krijimin me te bukur per Qershorin

Nick i pijme dicka me mire se nuk jam tip qe i marr mbrapsh une :p

Soul sdi gje une ca votimesh e krijimesh jane bere ,po nese do kisha ate krijimin une pse do ja jepja voten dikujt tjeter ? sepse tani me tregoj nick qe spaskam votuar as ate qe dyshohet si imi :p
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Votoni krijimin me te bukur per Qershorin

Sepse lejojme te tjeret te na vleresojne. Nuk jemi egoiste me votu veten.(parimisht)
E kishim vazhduar kete diskutim por ketu shkoi vone miku im:p.. hajd naten :)
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Votoni krijimin me te bukur per Qershorin

Une prap anoj nga Aver, jo po qe sua thasheee pastaj lol
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Votoni krijimin me te bukur per Qershorin

Bizh me vertete,na thuaj pak kush jan keta anonimet..?
Mua ai krijimi i dyte: " Leter per ty" me kujton pak Vetonin..:)
Se tani po bejme hamendsime..:p
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Votoni krijimin me te bukur per Qershorin

Bizh me vertete,na thuaj pak kush jan keta anonimet..?
Mua ai krijimi i dyte: " Leter per ty" me kujton pak Vetonin..:)
Se tani po bejme hamendsime..:p
O malsssss boll tashi ska lezet, trego qe je ti lol
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Votoni krijimin me te bukur per Qershorin

Po mir nese e marr une persiper a ka shans ti ngelet qejfi atij ose asaj qe mund ta kete shkruar ? Pastaj ti tani qe ma tregon mua ,ai eshte shkrim me ndjenjaaaaaa ,ku i gjeta ndjenjat une mo ?! Une jam si guri
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Votoni krijimin me te bukur per Qershorin

Si ngel qejfi Averit jo as Vetonit lol
 

Aver

VIP
Titulli: Votoni krijimin me te bukur per Qershorin

Nuk jam une anonimi o njerez :D

Sikur te isha une pjesemarres do ta kisha lobu dite e nate per vota, por ja qe s'jam.
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top