• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )


  • Totali i votuesve
    30
  • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

Eshte shkrimi im i preferuar dhe u zhgenjeva ca me votat...per te disaten here ne kete konkurs. Shije te cuditshme. Shkrimet e tjera mu duken crap kete here (meqe po kerkoni kritika) .

I pari eshte shume perserites dhe i lodhshme (kam vene re qe cdo muaj ka nga nje te tille) .
Dje dhe sot- ndalova ta lexoj qe ne rreshtin e dyte se ka shkruar shume keq.
Shkrimi fitues- jo, ste kuptoj qe ne rreshtin e pare.
Dita ime- nje bipolar e ka shkruar? ne nje rresht ke gjithe boten tende dhe ne rreshtin tjeter nuk e di kush je, shume konfuzuese.
E urrej qetesine- eshte perpjekur por, shkrim i varfer mbetet

Nick, nuk do besh publik emrat e pjesemarresve ?

P.S Lum ju qe pelqeni cdo gje qe lexoni. :)
:D shkrimi im Dielli dhe Hena tek une.

Eshte nje pershkrim i jetes se jetuar, momenteve kur ke qene e mbytyr nga vetmia, kur gjerat shkojne keq e ti kapesh me dike me siper teje, ate qe eshte i ulur ne ate qiell...kerkon te kujtosh sesi erdhe deri ketu..... rrugen qe ke ndermarre dhe kur vjen ky cast qielli nuk eshte me i zi... por ti kujton njerzit qe ke njohur, eksperiencat jetesore, dashurite, pasionet, afeksionet, kujton se cke mesuar e cfare ke pesuar ne tere keto vite... keto jane udhetimet qe ben njeriu edhe nese nuk merr kurre nje avion,autobus apo tren :p :D

Per ata qe nuk e kane kuptuar...se kam pasur edhe ditelindjen e kam bere nje bilanc jete ahahha ;)

 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

Pse sjeni aktiv para se te mbyllet sondazhi ee :p
 

Yellow Redhead

angels walk among us
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire ):D shkrimi im Dielli dhe Hena tek une.

Eshte nje pershkrim i jetes se jetuar, momenteve kur ke qene e mbytyr nga vetmia, kur gjerat shkojne keq e ti kapesh me dike me siper teje, ate qe eshte i ulur ne ate qiell...kerkon te kujtosh sesi erdhe deri ketu..... rrugen qe ke ndermarre dhe kur vjen ky cast qielli nuk eshte me i zi... por ti kujton njerzit qe ke njohur, eksperiencat jetesore, dashurite, pasionet, afeksionet, kujton se cke mesuar e cfare ke pesuar ne tere keto vite... keto jane udhetimet qe ben njeriu edhe nese nuk merr kurre nje avion,autobus apo tren :p :D

Per ata qe nuk e kane kuptuar...se kam pasur edhe ditelindjen e kam bere nje bilanc jete ahahha ;)

Highly decoded. :p
Kam shume pretendime kur behet fjale per fiction.

Pergezime, gjithsesi :)
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top