• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )


  • Totali i votuesve
    30
  • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

Ju kujtoj qe keni edhe 2 dite kohe votime :)
 

Aver

VIP
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

25 vota. Shume mire.

Konkursi po behet gjithnje e me interesant.
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

25 vota. Shume mire.

Konkursi po behet gjithnje e me interesant.
Sduhej te shaj konkursin tim :p
Por disa as jane aktiv si anetar...disa as i njohim si te tille :p

Ama jam edhe une e kenaqur me rezultatin :D
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

Sduhej te shaj konkursin tim :p
Por disa as jane aktiv si anetar...disa as i njohim si te tille :p

Ama jam edhe une e kenaqur me rezultatin :D
Kjo ndodh sepse sondazhi vihet ne kryefaqe.Dhe anetaret qe hyjne jo si anetar por thjesht per te lexuar terhiqen nga konkursi ndoshta dhe japin voten.. Si dihet :D...
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

Mbase...mbase por une e kam mendjen shume djallezore ^__^
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

Mbase...mbase por une e kam mendjen shume djallezore ^__^
Mbere te kontrolloj anetaret qe kan votu lol
Anetar qe postojn moj jane.. Une ate e kam vene re tek Fotomania qe thua ti, jo ketu :).. Nejse.. Me mire tani me 26 votues apo si vjet me 5 votues?????????? Hajd rri urt aty
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

Me fal kush jane saura dhe inav?

Ok ate forumivirtual e perdor wxp e voton dy here po keto te tjeret kushh jane :p

Pak e sak Soul pak e sak :)

Sot mbyllet votimi meqe ra fjala.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

Me fal kush jane saura dhe inav?

Ok ate forumivirtual e perdor wxp e voton dy here po keto te tjeret kushh jane :p

Pak e sak Soul pak e sak :)

Sot mbyllet votimi meqe ra fjala.
Inav? Ska inav mduket aty. Ndersa Saura ajo qe ben statuse moj.. QE i the ti shko tek aktiviteti.. haha. .Nejse.. Sme intereson :) dhe nuk dua te ngrej alibi konspirative asnjeher.. S'u besoj...Me pelqen versjoni qe thash... :D
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

As mua jo aq me pak qe e drejtoj vetr...por kur disa gjera sjane te drejta sme rrine duart

Krijimi nr 2 apo me bejne syte mua.....

Nejse muajin tj do kerkoj bashke me voten dhe koment :p ta dijme qe keto votues ekzostojne :p
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

Kur mbyllet sondazhii ?! :p
Oret e fundittt qe te votonii vraponiiiii :p ahhahahaha
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

Nick kam nje ide per konkursin e letersis.
Votat qe jepen nga llogari te reja njejavore te hapura dhe qe skan minimumi 10 postime ne Fv mos te quhen.
Se di cmendon si ide e dhashe une,por shihe njehere si ide ose pershtatje rregullorje.
 

Devil

Anëtar i Nderuar
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

Vota that?!
Po thaset e miell ku jan?!
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

Sa rob te fiksuar paska pasur ketu lol

Nev sot mbyllet konkursi sia vlen te bejme ndonje ndryshim ama muajin tjeter jam dakort me ty.
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

Devil ca kish per dislike mos na bej me zemer :p.
-----

Dhe erdhi momenti i shumepritur dhe pse ndodhin cdo here rremuja te vogla ia shpetuam pac dhe kesaj rradhe.

Bella fituesja dhe e them me plot gojen e merituar ( edhe pse sdo doja te kishe votuar veten :mad:)

Duke u nisur nga krijimi i pare i Soulit -Larg dites sime
Krijimi i dyte i Arfenilla-Dje dhe sot
Krijimi 3 bella me -Diell dhe hena tek une.
Krijimi nr 4 i Kila - Dita ime ( e sheh qe me ne fund dhe puna jote vleresohet :) )
Krijimo nr 5 nga Ylli - E urrej qetesine
Dhe ne fund krijimi nr 5 i Neverrtiti me Saran.

Mrekulli.
Ju falenderoj te gjitheve
Bashke shihemi muajin tj me temen "Dikujte i pelqen ngrohte"
 
Last edited:

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

Devil ca kish per dislike mos na bej me zemer :p.
-----v

Dhe erdhi momenti i shumepritur dhe pse ndodhin cdo here rremuja te vogla ia shpetuam pac dhe kesaj rradhe.

Bella fituesja dhe e them me plot gojen e merituar ( edhe pse sdo doja te kishe votuar veten :mad:)

Duke u nisur nga krijimi i pare i Soulit -Larg dites sime
Krijimi i dyte i Arfenilla-Dje dhe sot
Krijimi 3 bella me -Diell dhe hena tek une.
Krijimi nr 4 i Kila - Dita ime ( e sheh qe me ne fund dhe puna jote vleresohet :) )
Krijimo nr 5 nga Ylli - E urrej qetesine
Dhe ne fund krijimi nr 5 i Neverrtiti me Saran.

Mrekulli.
Ju falenderoj te gjitheve
Bashke shihemi muajin tj me temen "Dikujte i pelqen ngrohte"
Faleminderit :)
Nick ke te drejte , kam votuar e treta dhe ja dhash vetes voten se mendova se sdo merrja shume duke qene
nje krijim i shkurter e jo histori e detajuar si te tjerat... Konkursin tjeter tani
 

Devil

Anëtar i Nderuar
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

Devil ca kish per dislike mos na bej me zemer :p.
-----

Dhe erdhi momenti i shumepritur dhe pse ndodhin cdo here rremuja te vogla ia shpetuam pac dhe kesaj rradhe.

Bella fituesja dhe e them me plot gojen e merituar ( edhe pse sdo doja te kishe votuar veten :mad:)

Duke u nisur nga krijimi i pare i Soulit -Larg dites sime
Krijimi i dyte i Arfenilla-Dje dhe sot
Krijimi 3 bella me -Diell dhe hena tek une.
Krijimi nr 4 i Kila - Dita ime ( e sheh qe me ne fund dhe puna jote vleresohet :) )
Krijimo nr 5 nga Ylli - E urrej qetesine
Dhe ne fund krijimi nr 5 i Neverrtiti me Saran.

Mrekulli.
Ju falenderoj te gjitheve
Bashke shihemi muajin tj me temen "Dikujte i pelqen ngrohte"
Pse ke ashu ti? :p
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

Faleminderit :)
Nick ke te drejte , kam votuar e treta dhe ja dhash vetes voten se mendova se sdo merrja shume duke qene
nje krijim i shkurter e jo histori e detajuar si te tjerat... Konkursin tjeter tani ëë
Joooo :( krijimi yt ish me i bukuri ai qe kam perzemer :D
Ia e nxora sekretin :p haha
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

Po un si te konkuroj ktu?
Tema per muajin maj eshte "Dikujte i pelqen ngrohte" eshte nje titull filmi me nje sfond hot le te themi.
Ndaj kete muaj duhen krijime erotike, pa kaluar me banale
Ama kush nuk e gjen veten aty mund te me dergoje dhe nje teme te lire.

Krijimin mund te ma dergoni me nje mesazh privat po ketu ne Fv

Gjithseso me date 3 do ua rikujtoj serish :)
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top