• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )


  • Totali i votuesve
    30
  • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

e dashur me nevojiten leksione se sja kam haberin fare se si funksionon forumi :) ;) e gjeta.... me duket dmth :D
Ia ke dalur ne menyre perfekte :)
 

cent

Banned
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

Votova 4. Me pelqeu disi.
P.s i drejtohem shefes se konkursit - Para se ti marresh me copy paste nga anetaret hidhi 1 sy vete se kan dhe gabime drejtshkrimore, jo direkt copy paste
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

Na ishte nje here letersia dhe kishte shume forma dialekti e tani njerezit 'superior" i perbuzin
Na ishte nje here edhe shkrimi qe behej gjithe vrull me shpirtin ne dore dhe ne cdo gabim pike apo presje ka nje cope krijimtari.
Pastaj isha une vete zot e vete shkop ketu dhe pse me telf

E pastaj ne fund vjen centi..pikerisht ai centi qe sve asnjehere . ( pike) apo , (presje) apo shkronje te madhe ne fillim ne te fjalise ose shkruan mes fjalise me shkronje te madhe...

Por flmmmm cent i pranojme te gjitha kritikat :D
 

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

Votova 4. Me pelqeu disi.
P.s i drejtohem shefes se konkursit - Para se ti marresh me copy paste nga anetaret hidhi 1 sy vete se kan dhe gabime drejtshkrimore, jo direkt copy paste
kan-kane

mos u merr me kete sport po te me degjosh mua :)
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

Me vjen keq qe skam dhe nje te drejte vote per krijimin e pare..:))
Pa anashkaluar dhe krijimet e tjera,kete muaj ishin vertet te bukura krijimet.
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

Me shume se sa dy vota do doja qe anetaret te mos votonin veten se do i bej namin me date 28 :p lol
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

Ani de Nick, u ka pelqyer punimi i tyre hahhahahaa
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

Sot qe i lexova per here te trete, lol.. DOja te thoja qe shkrimi 2 dhe 4 jane vertet sh realiste dhe sikur na perfshijne dhe neve ne ato rreshta. Me pak fjale tregojne ne nje menyre sh te kendshme diten e gjithsecilit prej nesh, dhe 1 here te vetme ne nje faze te jetes dhe ne kemi patur po ato pyetje apo mendime si ata qe kane shkruar ato vargje. Sot me pelqyen me shume keto te 2-ja.. DO hap nja 2-3 llogari vec per kete konkursin qe tu jap vota tgjithve lol

Nick sa per ato qe kane votuar veten do te te ndihmoj dhe une tu nxjerrim bojen ne fund muaji lol
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

Kam qene dhe ngelem adhurues i eksplorimit te psikologjise njerezore dhe te pershkrimeve te ngjarjeve deri ne imtesi. Me duket se njerezit e tille nuk shkruajne per te tjeret. Thjeshte ata shkruajne per qejfin e vet dhe ketu qendron, per mua, e bukura e nje shkrimi. Stilet ku imtesirat pershkruhen ne cdo nuance dhe te mberthejne ne vete duke mos dashur ta leshosh nga dora per te shijuar cdo germe e cdo germezim.

Thjeshte Sara me terhjek per menyren e te shkruarit duke pritur me kater mendje e kater vesh: He cfare do dali tash? Dhe merr voten time!
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

He mo he kastile e beni ju qe te jeni cdo here afer finales me vota =? E?
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

uauu Bizh paskemi ballotazh ditore..:)) sa ka dite prap konkursi perpara per votim akoma.
 

Fly

Larguar
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

un skam votuar, me sa duket vota ime do jete e shenjte, doja te thoja qe un NUK korruptohem
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

Fly mos i jep rendesi votes tende shume si vendimtare :p

Se don dite sondazhi te mbyllet do kete shume vota antaresh verdall qe do hidhen besoj hahahaha
 

Fly

Larguar
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

po mcife si teme ti sa te bejm ndonje lek :p
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

Jam dakord me Cent, tani ky eshte konkurs letersie, prandaj pak perkujdesje per gjuhen duhet.
Nuk them qe te shkruhet gjuha letrare sic duhet por nje minimum. Dhe s'ka ndonje gje te keqe
te rregullosh ndonje fjale tek tuk, neper copezat e sjella nga antaret. I hodha nje sy per mendimin
tim, mire do ishte qe te gjithe te shkruanin njesoj po ashtu edhe gjatesia e cdo shkrimi.

Gjithsesi, tema per te komentuar eshte, te perbuzesh dike vetem se nuk shkruan paster nuk
eshte gje e bukur! Perderisa shkrimet e sjella nuk jane te shkruajtura sakte. Fakti qe Centi ka
shkruar me gabime sdo te thote qe kenveshtrimi i tij duhet te hidhet komplet poshte.

Te gjithe bejm gabime, edhe une po ve duart perpara meqenese kam vite pa kapur nje liber ne
gjuhen shqipe!

Mbas kesaj kthehemi tek shkrimet, disave mezi u rri nga pas, veshtire te lexohen. Gjithsesi dy
vecohen nga te tjerat qe eshte e para dhe e fundit.

Suksese per me tej!
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

Dhe un kam dash ta komentoj gjuhen letrare. Te pakten te konkursi te ishin me te kujdeshem ama pastaj mendova se dhe ah vete e perdorin nga cel. Eaht e veahtire ti kthehesh rregullimeve me thene tdrejten. Pastaj hajd se me njeri tjetrin jemi i kuptojme fjalet :p..

p.s. po komentoj nga cel sa per dijeni:p
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Votoni krijimin me te bukur ( Eshte dita ime vs Teme e lire )

un skam votuar, me sa duket vota ime do jete e shenjte, doja te thoja qe un NUK korruptohem
Spo te duket sikur po e cmon veten me shume se sa duhet?
Me 28 mbyllet konkursi.
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top