• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Vlonjatja sexy Iva Aliko: Jam e lidhur me deputetin kosovar me 4 fëmije

Vlonjatja sexy Iva Aliko: Jam e lidhur me deputetin kosovar me 4 fëmijë, e di edhe gruaja

Iva Aliko vlonjatja simpatike e cila i ka hyrë botës së muzikës më shumë se nga ky fakt, është bërë e famshme për shkak të një lidhje dashurie që thotë se ka nisur me një deputet të Kuvendit të Kosovës, emrin e të cilit nuk e ka bërë të ditur.

Nga 'Zonë e Lirë', Iva tha se deputeti është i martuar dhe baba i katër fëmijëve, dhe se raporti me gruan e tij është vetëm për hir të fëmijëve. Ajo thotë se edhe gruaja e deputetit është në dijeni të lidhjes e madje ka kërkuar ta takojë Ivën, por kjo e fundit nuk pranon. Sipas Ivës, i dashuri i saj deputet i ka thënë se edhe gruaja e tij e tradhton.

“Zemrën e kam në Prishtinë tek deputeti kosovar. Lidhja ka filluar prej 5 muajsh. Ai është i martuar, ka 4 fëmijë, por marrëdhënien me gruan se ka të mirë, unë për këtë arsye kam pranuar lidhjen. Se të kishte një raport të shëndetshëm me familjen unë nuk do hyja të shkatërroja një familje. Në të kundërt nuk do pranoja. Gruaja e tij e di për mua, ka dashur të më takojë por nuk më ka takuar. Asaj nuk i ka ardhur mirë por mua nuk më intereson fare se çfarë mendon ajo. Numrin tim nuk ka për ta gjetur kurrë, nuk e gjen dot, nuk komunikon dot me mua sepse nuk dua unë. Edhe ajo ka një lidhje tjetër, ma ka treguar burri I saj, dhe martesa vazhdon për hatër të fëmijëve. Nuk bëjnë seks me njëri-tjetrin, unë e di. S’ka nevojë fare të shkojë tek gruaja pas meje.”, u shpreh Iva. /Gazeta Express/
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Vlonjatja sexy Iva Aliko: Jam e lidhur me deputetin kosovar me 4 fëmije

Dava ku**ash!
Por ku ti mbaje mendet dhe kjo me 10 kg gjoks,ke te mbaje me pare.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Vlonjatja sexy Iva Aliko: Jam e lidhur me deputetin kosovar me 4 fëmije

23 vjeç kjo medemek! Ishte tu plas nga t'gjitha anët!
 

Guest20

Larguar✌👋
Titulli: Vlonjatja sexy Iva Aliko: Jam e lidhur me deputetin kosovar me 4 fëmije

Sa te neveritshme jane keto lloj femrash qe,shesin trupin per te arritur gjera ne jete.
 
Last edited:

Passion

Banned
Titulli: Vlonjatja sexy Iva Aliko: Jam e lidhur me deputetin kosovar me 4 fëmije

Sa te neveritshme jane keto lloji femrash qe,shesin trupun per te arritur gjera ne jete.
Ti kush je ta paragjykosh ate?

Me c'te drejte e ben ate?

Mos e kopjo,edhe eshte e drejta jote,por ta paragjykosh ate s'ke asnje te drejte.
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Vlonjatja sexy Iva Aliko: Jam e lidhur me deputetin kosovar me 4 fëmije

E kujt i plasi bitch
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Vlonjatja sexy Iva Aliko: Jam e lidhur me deputetin kosovar me 4 fëmije

Rri me gruan per hir te femijes
Sben seks me gruan ka muaj
Se do :p

Keto jane fjalet magjike te cdo te martuari, Shpeto Alikoo shpeto :p
 

Guest20

Larguar✌👋
Titulli: Vlonjatja sexy Iva Aliko: Jam e lidhur me deputetin kosovar me 4 fëmije

Ti kush je ta paragjykosh ate?

Me c'te drejte e ben ate?

Mos e kopjo,edhe eshte e drejta jote,por ta paragjykosh ate s'ke asnje te drejte.
Kur behet personazh publik ajo,e marr edhe une te drejten te gjykoj/paragjykoj.
 
Titulli: Vlonjatja sexy Iva Aliko: Jam e lidhur me deputetin kosovar me 4 fëmije

E o mire se pak jane ata qe e bejne me dy e me tre,kjo na pengoka tash a ben apo sben seks me gruan e tij..qy :p
 

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
Titulli: Vlonjatja sexy Iva Aliko: Jam e lidhur me deputetin kosovar me 4 fëmije

Iva nuk eshte ndonje fenomen natyror...por ajo cka ben eshte fenomen.
Mua sme shqetesojne keto seps gjithkush zgjedh nje etalon apo profil..pa jemi dizenjues te jetes sone.
Ajo cka per mua perben problem eshte trumbetimi qe i behet ne media.
Te besh nje individ pa asnje kualitet artistik ,personazh publik ku dihet se moshat e reja perdorin modele per te drejtuar veten...kjo po qe perben problem
Dhe ne fund pavaresisht mediave ,jemi ne publiku , komuniteti ku dashur pa dashur i kthejme kta njerez ne personazhe, e me pas ankohemi cfare tha,cfare beri....

Ps: une se shoh canin...por ju e sillni canin ktu!
Dua sdua i shoh....
 

Aver

VIP
Titulli: Vlonjatja sexy Iva Aliko: Jam e lidhur me deputetin kosovar me 4 fëmije

Se ku i gjen Cani keto thase me silikon ku jane e ku s'jane!


Mund ta imagjinoj fytyren e deputetit ne momentet deri sa po fliste kjo.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Vlonjatja sexy Iva Aliko: Jam e lidhur me deputetin kosovar me 4 fëmije

Se ku i gjen Cani keto thase me silikon ku jane e ku s'jane.
hahahahaha po ngadale ngadale,Canin po e kap "menopauza" per veten e tij.
C"faj ka dhe ai i shkreti..:p
 

Aver

VIP
Titulli: Vlonjatja sexy Iva Aliko: Jam e lidhur me deputetin kosovar me 4 fëmije

hahahahaha po ngadale ngadale,Canin po e kap "menopauza" per veten e tij.
C"faj ka dhe ai i shkreti..:p
Jo moj asnje faj... perkundrazi, me pelqen si i cmonton keto bokoroshet pjese pjese kur i ul aty. lol
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Vlonjatja sexy Iva Aliko: Jam e lidhur me deputetin kosovar me 4 fëmije

Ah Aver ,pisja te shkoje te marre ndeper goj ndonje pornostar ne kinomatografin e profilit te saj.
Por jo te permend nenen e tre femijve!
Femer debile.
Emision debil qe drejtohet nga nje debil.
 

Fly

Larguar
Titulli: Vlonjatja sexy Iva Aliko: Jam e lidhur me deputetin kosovar me 4 fëmije

nqs kjo quhet seksi, un e pres fare
 

Aver

VIP
Titulli: Vlonjatja sexy Iva Aliko: Jam e lidhur me deputetin kosovar me 4 fëmije

Ah Aver ,pisja te shkoje te marre ndeper goj ndonje pornostar ne kinomatografin e profilit te saj.
Por jo te permend nenen e tre femijve!
Femer debile.
Emision debil qe drejtohet nga nje debil.
Kjo cojca kerkon vemendje Nev. Duke e dikur se shqiptaret vdesim per politike e thashetheme.. e ka gjet formulen se si te behet lajm. Dhe ja paska arritur.

Te njejten e ben edhe Cani qe 15 vite. Tani nese eshte me debil ai apo ata qe e ndjekin.. pikepyetje e madhe.
Ai dihet se e ben per lek. Po ata qe e ndjekin pse e bejne?
 
Titulli: Vlonjatja sexy Iva Aliko: Jam e lidhur me deputetin kosovar me 4 fëmije

Kjo cojca kerkon vemendje Nev. Duke e dikur se shqiptaret vdesim per politike e thashetheme.. e ka gjet formulen se si te behet lajm. Dhe ja paska arritur.

Te njejten e ben edhe Cani qe 15 vite. Tani nese eshte me debil ai apo ata qe e ndjekin.. pikepyetje e madhe.
Ai dihet se e ben per lek. Po ata qe e ndjekin pse e bejne?
Avash o avash sa rende i merrni gjerat nganjehere...Ne fakt as une se ndjek Canin se skam mundesine ketu ku jam edhe sia kam vene shume veshin por nja dy here qe u ndodha ne shqiperi e kam pare dhe kishte gallate per menyren si e drejtonte emisionin,batutat,ngacmimet etj...Ndaj mendoj se shumica ose ata qe e ndjekin Canin e ndjekin pikerisht per kete arsye,pastaj ne shqipot e kemi ne gjak te merremi me thashetheme te bejme gallat ne kurriz te tjetrit aq me shume kur ata na e japin ate mundesi ne ekran ....

Gjithsesi thoni cte doni por emisionin e Canit e ndjekin shume se ndryshe sdo te ishte aty sot e kesaj dite,tani se si e arrin kete dhe si e gjykojme ne hesap me vete...!
 

Aver

VIP
Titulli: Vlonjatja sexy Iva Aliko: Jam e lidhur me deputetin kosovar me 4 fëmije

Avash o avash sa rende i merrni gjerat nganjehere...Ne fakt as une se ndjek Canin se skam mundesine ketu ku jam edhe sia kam vene shume veshin por nja dy here qe u ndodha ne shqiperi e kam pare dhe kishte gallate per menyren si e drejtonte emisionin,batutat,ngacmimet etj...Ndaj mendoj se shumica ose ata qe e ndjekin Canin e ndjekin pikerisht per kete arsye,pastaj ne shqipot e kemi ne gjak te merremi me thashetheme te bejme gallat ne kurriz te tjetrit aq me shume kur ata na e japin ate mundesi ne ekran ....

Gjithsesi thoni cte doni por emisionin e Canit e ndjekin shume se ndryshe sdo te ishte aty sot e kesaj dite,tani se si e arrin kete dhe si e gjykojme ne hesap me vete...!
E paske fillu me 'avash avash'... por pastaj prap dole aty te une.
Cani eshte show man dhe e di sakte se cfare duhet ti serviret shqiptareve.

Ndersa sa i perket atyre qe e ndjekin, secili per vete.
 
Titulli: Vlonjatja sexy Iva Aliko: Jam e lidhur me deputetin kosovar me 4 fëmije

Njehere te kundershtova e mu blloku google lol ncncnc

Edhe ate di ta beje shume mire kshu qe i lumte atij :)
 

Passion

Banned
Titulli: Vlonjatja sexy Iva Aliko: Jam e lidhur me deputetin kosovar me 4 fëmije

Me dalin ca tema ne fb kur thojne te kesaj filozofie.
Ai mori shoqen e te dashures,e coi ne shtrat edhe i beri ,,,,,,,,,,,,,,

Duhet te klikosh te shohesh cfare i beri.

E c'do i bente??

Arjan Cani servir ate c'do publiku.
Te destinuar te kapemi per prapanicat e Bleones,dashnoret e deputeteve,mbathjet e Rita Ores,zogun e Tunes.

Thua se shquhemi si popull si popull qe do erosin,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,.

Lloj lloj fytyre shtrember sheh rrugeve,me ndonje telefon ne dore ,sikurse e ne kafene.
Ata qe jane jashte te deshperuar per biseda shqip kryesisht,e ka popullaritet Cani e gjithcka te ngjashme si ai.

Te vegjel per vogelsira si popull.

Rrjepin,mashtrojne,genjejne haptazi e gjithe klasa,e sklleverit jane bere pronare e opinioniste me opinione calamane.

Neglizhenca i denon,neglizhenca i nxjerr off,neglizhenca e jo perbuzja.
Perbuzja e ofendimi i ngre ne piedestal.

Mos i vras dikujt madheshtine e shkrova.

Shendet!
 
Top