• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Video Nënujore

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: Video Nënujore

[video]http://m.youtube.com/watch?v=KZDk39FpSZw&desktop_uri=%2Fwatch%3Fv%3DKZDk39FpSZw[/video]
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Video Nënujore

Po shifja nje dokumentar dje dhe pjese e dokumentarit ishin edhe kto balenat beluga...sa te mira qe jane, ma mberthyen zemren. Ktyre ju pelqen shume ti ledhatosh tek gjuha dhe fillojn te te buzeqeshin pastaj. Jane lozonjare tamam si delfinat... :)

 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: Video Nënujore

Nje pauz e shkurter shplodhese dhe edukative...!
[video=youtube_share;_P_yZR-VAYI]http://youtu.be/_P_yZR-VAYI[/video]
 
Top