• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

VIDEO/ 30 vjeçari i pret kokën gruas dhe del shëtitje me të në dorë, njerzit ulërasin me të madhe

Vinjol

Status offline...... KÇK
Një burrë është filmuar duke bërë paradë me kokën e gruas së tij nëpër rrugët e një fshati në Indi. Pamjet e tronditëse tregojnë 30 vjeçarin Akhilesh Rawat që mbante kokën e përgjakur të gruas së tij Rajani, 26 vjeç, pas një sulmi gjakftohtë të kryer ndaj saj, në fshatin Bahadurpur të rajonit Uttar Pradesh, në veri të Indisë.Video tregon Rawat duke tundur kokën e gruas, ndërsa kalimtarët shikohen duke bërtitur nga ajo që shohin. Vetëm pasi kishte ecur disa qindra metra ai është kapur nga policia, çuditërisht në këtë moment 30 vjeçari filloi të këndonte himnin kombëtar dhe thirrje atdhetare.Besohet se sherri mes çiftit nisi për motive të dobëta të shtunën që lamë pas duke agravuar më pas në vrasjen ç’njerëzore të kryer nga Rawat.Çifti ishte martuar rreth dy vite më parë. Vitin e kaluar, Rajani lindi fëmijën e parë të çiftit, një vajzë, por foshnja vdiq tragjikisht disa ditë më vonë për shkak të një sëmundjeje. Policia thotë se ka sekuestruar armën me të cilën 30 vjeçari ka kryer vrasjen dhe aktualisht ai ndodhet nën masa të rrepta sigurie.

Flashnews
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Qyqja ca nuk degjon. Indiani prek koken, shqiptari e masakron me thike.
Zot na ruaj! c'jane bere kanibale njerezit keshtu aman.
 

Hilarious

Bebw☀️
Staf në FV.AL
Aman sa te semure qe jan, nuk u thua dot as kafshe se edhe kafsha ka me shume dhimbsuri
 
Top