• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

U hodh shorti per ndeshjet qerekfinale, gjysmefinale dhe finale te Champions

Vvetoni

Larguar
1 Villareal-Arsenal
2 Man Utd-Porto
3 Liverpool-Chelsea
4 Barcelona-Bajern

Gjysmefinalet
Fituesi i qerekfinales 2-Fituesi i qerekfinales1
Fituesi i qerekfinales 4-Fituesi i qerekfinales 3
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: U hodh shorti per ndeshjet qerekfinale, gjysmefinale dhe finale te Champions

1 Villareal-Arsenal
2 Man Utd-Porto
3 Liverpool-Chelsea
4 Barcelona-Bajern

Gjysmefinalet
Fituesi i qerekfinales 2-Fituesi i qerekfinales1
Fituesi i qerekfinales 4-Fituesi i qerekfinales 3
upssssssssss prape derbi Liverpool-Chelsea :canna:sikur kan inate me keto dy ekipe :cekic eshte hera e trete radhazi qe u bie bashke:nxef:
 

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
Titulli: U hodh shorti per ndeshjet qerekfinale, gjysmefinale dhe finale te Champions

ja po ta parashikoj finalen .... liverpool - arsenal
 

SempreBarca

Anëtar i Respektuar
Titulli: U hodh shorti per ndeshjet qerekfinale, gjysmefinale dhe finale te Champions

Lum Manchesteri e Arsenali, mjer Chelsi e Bayerni :D
Prap si dihet se topi i rrumullakt, po kryesorja mu plotsu deshira me na dal perball kta gjermant se pak si teper iu rrit morri me 2 fitoret kunder portugezve te Lisbones. Ta shofim tash Klose apo Eto'o, Luca Toni apo Thieri Henry, Frank Ribery apo LIONEL MESSI !!!
 

loyalx

Muslim
Titulli: U hodh shorti per ndeshjet qerekfinale, gjysmefinale dhe finale te Champions

Une jam me chelsea-n dhe besoj se do t'a merr titullin.
 

alfonci

Veri investigatio
Titulli: U hodh shorti per ndeshjet qerekfinale, gjysmefinale dhe finale te Champions

me vjen keq per bavarezet e mi por kete vit jeta po veshtiresohet shume me Barcen pastaj me liverpool/chelsea... shume e veshtire.

E lehte vetem per Man. U
 
Titulli: U hodh shorti per ndeshjet qerekfinale, gjysmefinale dhe finale te Champions

pas ramjes se Interit , e favorizoj B.Munchen ose Barcellona ;)
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Titulli: U hodh shorti per ndeshjet qerekfinale, gjysmefinale dhe finale te Champions

3.Liverpool-Chelsea

Pasna mu lidh (me vu bast) me 1 shok kundershtar n`qet loj me to LOL
 

tiesto

SKENDERBEU KAMPION
Titulli: U hodh shorti per ndeshjet qerekfinale, gjysmefinale dhe finale te Champions

them se di te fitoj porto .
KA DY VJET qe vetm skuadrat anglese po triumfojne..
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Titulli: U hodh shorti per ndeshjet qerekfinale, gjysmefinale dhe finale te Champions

Ti lidhu e zgidhu sa her dush, trofeu dal nga dal po shkon ne Camp Nou !
Nuk i dihet nashta e merr bileten per n'Angli :D (Liverpool) hehe
 
Top