• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Tregtia me drogë sjell mbi 60 miliardë dollarë në vit në SHBA

E3

Anëtar i Nderuar

Tregtia me drogë “dilerëve” në Shtetet e Bashkuara të Amerikës (SHBA) u sjell të ardhura vjetore prej 63 miliardë dollarë.

Këtë sot e lajmëruan autoritetet meksikane, të cilët bënë të ditur se çmimi i një kilogram kokainë është për 50 herë më i lartë në SHBA dhe Evropë, se sa në Kolumbi dhe Meksikë.

“اmimi i një kilogram kokainë në shtetet si Kolumbia dhe Meksika arrin 2.198 dollarë, ndërsa nëpër qytetet e SHBA-ve dhe Evropës, ai mund të arrijë edhe deri në 97.400 dollarë”, deklaroi ministri meksikan i Sigurisë, Genaro Garsia Luna.

Ai mestjerash sqaron edhe atë se në Meksikë për shkak të luftës mes narkodilerëve prej vitit 2008 deri më sot janë vrarë mbi 10 000 njerëz.
*Makfaks*
 

DEVIL HAND

Anëtar Aktiv
po pse ca kujtoni ju, ktej ne itali iku mafia ska mo lek ncncncncnc na lan si dele hahaha a si skom ardh ne fillimin e viteve 90 cazzo
 
Top