• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Titulli: Sistemi Operativ Linux

Mr-Bledi

♥ House Music
Shume informacione te mira... :) Une jam gjithashtu një perdorues i linux, tani po perdor linux mint kde, versioni i fundit qe ka dale i bazuar ne ubuntu
Une , para pak ditesh kam hapur një komunitet online per Linux tek shqiptaret... mund ta gjeni tek Linux-SQ.Com Shpresoj qe një dite te behet i madh edhe te gjithe te gjejne suportin qe i nevojitet!!
Ju lutem edhe gjithsecilit prej jush te bashkohet me ne edhe te jape kontributin e tij sado te madh apo te vogel!

Faleminderit, shpresoj qe stafi mos e marre per spam!
 
Top