• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

"Thike mbas shpine" 3 shenja qe ju tradhetojne

Hera

Βιβλίο φάγος
Në teori, dikush ose pothuajse kushdo mund të mashtrojë. Në praktikë, shumë njerëz qëndrojnë besnikë ndaj partnerëve të tyre, pavarësisht çdo gjëje ose situate.
Astrologjia tregon se disa shenja, për shkak të karakteristikave të tyre, mund të përfundojnë duke kryer një tradhti. Ato janë:


Binjakët


Binjakët janë një nga 3 shenjat që me shumë mundësi do të tradhtojnë. Ata e kanë të vështirë të vendosin se çfarë duan. Ata shpesh thonë se e keni tortën gati dhe nuk ju lejojnë ta hani. Kjo nganjëherë mund të shfaqet në mashtrim, si emocional, ashtu edhe fizik. Nëse kapen, rrallë kërkojnë falje. Përkundrazi, gjejnë një mënyrë për të bërë palën tjetër fajtore.

Kujdes nga Binjakët. Ata do t’ju godasin me thikë në shpinë dhe do të gjejnë një mënyrë për të fajësuar të tjerët për arsyen pse e bënë atë.

Akrepi

Akrepi është një shenjë shumë seksuale. Ata kanë epsh të lartë dhe pak tolerancë për (ose në të vërtetë, kanë vetëm frikë) për cenueshmërinë emocionale.

Angazhimi ka tendencë t’i frikësojë ata, kështu që ata nuk kanë gjasa të sabotojnë një marrëdhënie nëse ndIhen shumë afër dikujt. Plus, mund të jenë tepër mizorë dhe hakmarrës.

Nëse ndihen të ofenduar ose të lënduar, hakmerren dhe zakonisht e bëjnë përmes diçkaje seksuale.

Shigjetari

Një Shigjetar nuk mund të parandalojë që të flirtojë me këdo. Ata, si Akrepi, janë një shenjë seksuale dhe marrin shumë kënaqësi dhe vlefshmëri nga flirtimet.

Zakonisht njihen si njerëz që kanë lindur për qejf, persona për të cilët njerëzit tërhiqen dhe u pëlqen të kalojnë kohë.

Si rezultat, kanë ton tërheqës. Nuk është shumë e vështirë për ta t’i nënshtrohen tundimit./a.m/noa.al
 
Shenje e rrezikshme vallahi dhe kjo. 😉
Jane thashetheme per prishje reputacioni
akrepat jane njeres qe shofin hallin e vet
struken me një qoshe ne erresire dhe shofin gjithçka nga vrima ku jane strukur
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Perhapje paniku.... imagjino sa femra me moren inat nga ky postim...
Per idel te partise e ka fajin horoskopi Jo une gojen e liga 😂😂😂😂
 
Per idel te partise e ka fajin horoskopi Jo une gojen e liga 😂😂😂😂
Tani duhet te me rikthesh reputacionin me një super horoskop... lol
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Shigjetaret nuk te fusin thike. Shigjete po.
 
Top