• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Të jetosh me ‘bishën’, njihuni me 21 qentë më të frikshëm në botë (Fotot)

Të jetosh me ‘bishën’, njihuni me 21 qentë më të frikshëm në botë (Fotot)
1577550443265.png

Qentë janë kafsha më besnike dhe më e dashur për njerëzit.


Lidhja njerëzve me qentë është më e fortë se me çdo kafshë tjetër. Por rastet e mëposhtme janë krejtësisht të pazakonta.


Si është jeta me një qen gjigand në shtëpi? Këtë na shpjegojnë 20 fotot e mëposhtme të sjella nga Gazeta SHQIP.
 

Comments

Une kam 1 deltar Ilir i frikshem eshte ngjan me shume me foton e pare. Gjithsesi sado te frikshem te jene qeni eshte besnik te zotit jane antistres.
 
Une kam 1 deltar Ilir i frikshem eshte ngjan me shume me foton e pare. Gjithsesi sado te frikshem te jene qeni eshte besnik te zotit jane antistres.
Qeni dhe kali jane besnike te dores qe i ushqen, pamvaresisht nese eshte i zoti apo jo.
 
skam eksperience me kuajt por per qente me pysni sa te doni
Opo spo te pyes fare, jane te testuar te dyja llojet. Sado i eger te jete secili prej tyre, mjafton ta ushqesh njehere ne jete dhe ska per te te harruar kurre.
 
Sa do besnik te jen..sa do te dashur te jen prap njerz nuk behen..gjith kjo ngrohtesi per kafshet,e te mendosh sa njerzve ju mungon nje perqafim😥
 
Kafshët janë kafshë dhe mungon një herë në jetë ti udhëheqë instinkti/natyra, aq e pat pastaj besnikëria e tyre.
 
Top