• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Tatuazhe

Mogli

Milf hunter in progress !!! :D
Per qef mbushem plot me tatuazhe...sidomos kte full arm fixim e kam....1 tatuazhe e kam ne parakrah ne kujtim dikujt qe nuk jeton me
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
As une nk kam, por qe i duaaaa shume.
3 po e po qe i kam ne plan, por se kur do behen sdi gje😆
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Ka ca tatuazhe fin te bukur i pelqej ti shoh tek tjeret.
Por personalisht as s'kam bere kurre,as nuk do beja tatuazh.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Po u plake dhe ti, lere se do e bejme nje ne kuriz te 2 lol ti emrin tim e une tendin lol lol lol
Kur thua ti u plake,une duhet te them u bera gjyshe. Ahahahah.
Gjithesesi princin tim e ke gati ti,kur te vendosesh per martese. :p
 

Hope

◕‿◕
Kur thua ti u plake,une duhet te them u bera gjyshe. Ahahahah.
Gjithesesi princin tim e ke gati ti,kur te vendosesh per martese. :p
Mos bej si plake aman se nje moshe jemi lol ja kjo te duket me me klas :p
Princi te presi te me japin leje prindrit te dal nga shtepia lol
 

BlackPantera

Somewhere over the rainbow🌈
806a3f9ac31584dd98682cdac3f0a1f6.jpg

Si idee ka pas qen kjo por me gjarprin qe me kalon mbrapa qafes dhe me kok posht
Do e kisha bo me koh por me kan frenuar

Por tshofim sepse perpara kam nje operacion ne plan 😎
 
  • Love
Reactions: NGU
Top