• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Tag antarin qe do te gatuaj per ty.

Menu-ja ime eshte:

1. Perime te fresketa nga lushnja
te marinuara me vaj berati the uthull korçe

2. Peshk vlore me patate dibre ne furre

3. Krap shkodre i dehur me vere skrapari


Loja funksionon keshtu, nqs nje antar ju ben tag:

1-Ju duhet te pergatisni nje menu si e imja dhe ta shkruani ate.
2- I beni tag antarit te radhes qe doni te gatuaj per ju .

... e kuptuat lojen? 😜
 
Mos na e prishni lojen... shkruj ca darke do :p
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Mos na e prishni lojen... shkruj ca darke do :p
Ahh domethene une duhet te kerkoj cfar ushqimi dua dhe te tag personin qe do ma gatuaj?
Dua peshk te pjekur ne furre, nje sallate dhe nje gote vere. :)
 
Ahh domethene une duhet te kerkoj cfar ushqimi dua dhe te tag personin qe do ma gatuaj?
Dua peshk te pjekur ne furre, nje sallate dhe nje gote vere. :)
Jo, do besh vazhdimin e menus...
tag personin qe do te vazhdoj menun per ty
 
Oriz
Patate
Midhje
Tepsi ne furre
Erezat : majdanoz,piper,domate te prera ,djathe dhe sh vaj ulliri te virgjer :p
Behen shtresa shtresa
Po ti do sherr me kte menu? lol
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
ctu desh @L0v3rM4n ketu te gjithe ty do te te bejme tag. haha. si ti sgatuan kush
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Ska gje se ketu do rreklamojme edhe ndonje gatim nga qyteti jone :p

ja nicktjeter djathin duhet ta heqi...
Jo aspak.
Nese vjen nga jugu ndonjehere do te bej ti provosh pjatat origjinale
Mos mendo qe parmigiani nuk shkon aty vetem pse ka peshk...
 

Empire

Antarë i Respektuar
Flm ate kam sot ne shpi me mish te thate nga shqiperia
Hahahahahahahahahahahahahahahahaha qenka ngritur menca 😂😂😂 shyqyr arritem hengrem 😂😂
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Mbase ne do vazhdojme receten e @L0v3rM4n...pastaj do shkruajme vete dicka,ti bejme tag x personi e te vazhdoje si receten e rradhes.

Pra ne do shkruajme vetem perberesit dhe i takon personit tjeter te gatuaje lol
 
Mbase ne do vazhdojme receten e @L0v3rM4n...pastaj do shkruajme vete dicka,ti bejme tag x personi e te vazhdoje si receten e rradhes.

Pra ne do shkruajme vetem perberesit dhe i takon personit tjeter te gatuaje lol
Njeri ben menun,
atij qe i behet tag duhet te gatuaj
kaq
 
Ky nga nje ane thote bej tag personit qe do gatuaj, nga ana tjeter bej menune. Tani une o do ha o do bej menune lol
Ah @Didi te befsha gropen qe ma prishe kte lojen, po tani ca ti genjej une kta? lol
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
@Soulmind ..
Dua djath sharri..
Speca te rahovecit.
Mish dashi,vaj ullirit te ulqinit,veget te jete nga kosova,patate nga pestova dhe nutell per fund nga italia🥰
 
Top