• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Tag antarin qe do te gatuaj per ty.

Menu-ja ime eshte:

1. Perime te fresketa nga lushnja
te marinuara me vaj berati the uthull korçe

2. Peshk vlore me patate dibre ne furre

3. Krap shkodre i dehur me vere skrapari


Loja funksionon keshtu, nqs nje antar ju ben tag:

1-Ju duhet te pergatisni nje menu si e imja dhe ta shkruani ate.
2- I beni tag antarit te radhes qe doni te gatuaj per ju .

... e kuptuat lojen? 😜
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Ska gje se ketu do rreklamojme edhe ndonje gatim nga qyteti jone :p

ja nicktjeter djathin duhet ta heqi...
Jo aspak.
Nese vjen nga jugu ndonjehere do te bej ti provosh pjatat origjinale
Mos mendo qe parmigiani nuk shkon aty vetem pse ka peshk...
 
Top