• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Struktura e Ministrise se Puneve te Jashtme

Loyalty

Anëtar i Nderuar
MINISTRI

Kabineti


Zëvendësministër


Zëvendësministër


Sekretari i Përgjithshëm

Drejtoria e Përgjithshme e Integrimit Euro-Atlantik dhe Marrëdhënieve Shumëpalëshe
Drejtoria e BE-së
Sektori i Marrëdhënieve politike me BE-në
Sektori i Institucioneve dhe Politikave Komunitare
Drejtoria e NATO-s
Sektori i اështjeve Politike
Sektori i اështjeve të Sigurisë
Drejtoria e Organizatave Ndërkombëtare
Sektori i të Drejtave të Njeriut, Minoriteteve dhe Raportimeve
Sektori i KE-së dhe OSBE-së
Sektori i OKB-së

Drejtoria e Përgjithshme Rajonale
Drejtoria e Kosovës, Maqedonisë dhe Malit të Zi
Drejtoria e Italisë, Greqisë dhe Turqisë
Drejtoria e Europës Juglindore
Drejtoria e Nismave Rajonale

Drejtoria e Përgjithshme e Marrëdhënieve Dypalëshe
Drejtoria e Europës
Drejtoria e SHBA-së
Drejtoria e Azisë dhe Afrikës
Sektori i Azisë
Sektori i Afrikës, Amerikës Latine dhe Australisë

Drejtoria e Shtypit dhe Informacionit
Sektori i Shtypit
Sektori i Përkthimit

Drejtoria e Përgjithshme e اështjeve Juridike, Ndërkombëtare dhe Konsullore
Drejtoria e اështjeve Juridike dhe të së Drejtës Ndërkombëtare
Zyra e Përfaqësuesit Ligjor
Drejtoria Konsullore
Sektori i Legalizimeve
Sektori Konsullor
Sektori i Pasaportave dhe Vizave
Sektori i Marrëdhënieve me Publikun

Drejtoria e Përgjithshme Mbështetëse
Drejtoria e Burimeve Njerëzore dhe Shërbimeve
Sektori i Burimeve Njerëzore
Sektori i Shërbimeve dhe Prokurimeve
Sektori i Arkiv Dokumentacionit
Drejtoria e Teknologjisë së Informacionit
Drejtoria e Planifikimit, Programimit dhe Finacës
Sektori i Financës
Drejtoria e Sekretarisë, Ndërlidhjes, Shifrës dhe Zyrës Operacionale
Sektori i Sekretarisë Qëndrore
Sektori i Ndërlidhjes dhe Shifrës
Sektori i Zyrës Operative

Drejtoria e Përgjithshme e Promovimit të Imazhit, Diplomacisë Publike dhe Diasporës
Drejtoria e Promovimit të Imazhit dhe Diplomacisë Publike
Sektori i Promovimit të Imazhit
Sektori i Diplomacisë Publike
Instituti i Diasporës

Drejtoria e Protokollit të Shtetit
Sektori i Shërbimeve Diplomatike
Sektori i Ceremonialit

Drejtoria e Auditit

Akademia Diplomatike
 

jackass

Anëtar i ri
Titulli: Struktura e Ministrise se Puneve te Jashtme

ndersa kjo eshte struktura e ministrise se puneve te jashtme te republikes se kosoves:
 
Private conversations
Help Users
    Top