• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Sofra Kosovare

Status
E mbyllur për postime të tjera.

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Kosovare me mire vone se fare..
Ju uroj festen e lirise, ju uroj te keni e te ndertoni ne cdo zgjedhje nje shtet qe te punoj per ju.. bashkangjitem me kujtimin e deshmoreve, me kujtimet e vuajtjeve te juaja dhe ju uroj vetem me te miren.
Te Rroje kosova shtet te valzoje flamuri kuq e zi ne cdo cep te saj e te kendojne femijet himnin e saj e u tregofshin nder breza burreria juaj dhe sakrificat e humbjet qe ta di cdo brez ta marresh me lufte ate qe eshte e drejte.. pa lufte ska liri e ju luften e bete e liribpaci ter shekujt e shekujve. Ju bekofte zoti !
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top