• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Sofra Kosovare

Status
E mbyllur për postime të tjera.

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Mos pyet kto qe nxjerrin rrypin lol
He jane burra tmire ato andej?:p
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
@NGU problemi qendron se gjith jan te bukur🙂
Tani ti me pershkruaj ne pika te shkurta?

ps..e don me unaza dhe qerosa se shumicen kshtu i kemi 🤣🤣
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Mos o Zot, sa isha tu kalu kufirin lere se nk dua.
Une ja kpus gishtat po pati unaza dhe qeros sedu. I du me lesh ne kaptine lol
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Ohh veje ne liste.😍
Dua dhe dy opsione tjera, t shof cili do i pershtatet bukurise time:p
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Ani ska dert se nuk mora 30 kile suxhuk
5 kile porosita
2 per veti e 3 per shoket e mij fierake

Vetem kur mtha njeri
Ore na dogji
Hahahaahaha
Po ka me lir more..sa te duash me 4euro gjen..ne marrim hallall cdo here (pra lexon hallall)dhe nuk merr yndyr fare dhe ka ni shije shum te mir.
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top