• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Sofra Kosovare

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Po ti per tu pergjigj ne Fv je i ngjall per tu pergjigj nga nahija tjeter nuk je a, do pa kjo pune, nejse e zgjidha pa problem.

Ps : Arfe uj me limon ? pse do mem helmu a kaq keq te qenkam merzit ? lol
Po fb e kam mshel lost ndaj nforum po jam me gjalle
 

LoSsT

VIP
@LoSsT bakllava nuk shkon ne oret e vona😟
Uji me limon un pi cdo dite..ti alkohol nuk pin🙂besoi??
Ps..nuk je @Didi ti tet helmoi se ajo ashtu ka qef ..🤣
Mire ben qe pi uj me limon... thone qe ben mire, po une spash ndonje rezultat kush e di se cfar per 2 muaj qe e bera cdo dite... anyway... nje embelsire su be qameti kshu qe mos u kurse me nje got uj me limon :p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Ahh kuptova... me lejonnte pm prandaj mendova... (y)
Deactivated e kam perkohesisht, e kam fshire edhe nga celulari por prap figuron profili im, nuk e di. Perpara kur behej deactivated, nuk ekzistonte profili as tek search. Ka 5 dite qe e kam mbylle per ceshtje personale vlla.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Mire ben qe pi uj me limon... thone qe ben mire, po une spash ndonje rezultat kush e di se cfar per 2 muaj qe e bera cdo dite... anyway... nje embelsire su be qameti kshu qe mos u kurse me nje got uj me limon :p
Motra nuk e perdore fare .se i shton me shum oreks per buke🤣
..

8F5B9071-E2DD-4119-A58C-F5DCA70607A9.jpeg
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top