• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Sofra Kosovare

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: Sofra Kosovare

:ciaoo: Kosova.. Vazhdim te kendshem ju uroj ne rihapjen e sofres..
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra Kosovare

Moj love cfar i paske ber sofres moj e uruar:karton
Mirmbrema sofra shendosh ju se ushqimi do vi prap:kercim:
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra Kosovare

mir moj mir e mos me thuj me von se kam shtu peshe edhe fai yt:kercim:284598_222349107807950_100000985866861_613515_7064965_n.jpg ja te beft mir
 

Morena

...Δʝɛя...
Titulli: Sofra Kosovare

Se ha dot te gjithen pak fare.
Uhh te lumshin duart mrekulli mrekulli, taman torte pranvere :)
 

gafi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra Kosovare

a jeni si jeni sofra , a ka buke ne kete shpi a jo?
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra Kosovare

Me sabah o gafi po lyp buke a.
Prit qaji deri te vlohet njeher hehheheh.
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Sofra Kosovare

Oj sofer e bekume ,ka njeri ktu apo do rri vetem ? :(...Ju pershendes
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Sofra Kosovare

Mirmengjesi ! A flejt a pushut a ? A pat naj anderr a zhganderr a :p ?

A pat me flejt :lol:
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top