• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Kosovare

NGU

Wild child full of grace 💫
He he mos u dorezo:p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
@NGU po, amin tgjithve kush ka agjeru

Qa ka qa ska kah ju?
 

Vajza

💕Breskvica💞
Staf në FV.AL
Ajo dallohet qe e ke qaaaa komplet😋
P.s Si e ke bo ashtu?
Kur e bon mami im na del tjeter neve lol
Pasi e kam.hapur me ogllak , pastaj i kam hedh arra dhe plazma dhe po ashtu e mbledh ne ogllak dhe e rrudh me dore...
 
  • Më pëlqen
Reactions: NGU

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
vone ja paskeni nise ju me shtalba
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Pe lo per neser qokolladen se vone tash
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Pranojme xheloz, kem dicka prej venave tlir :p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Qohet kjo mejher se nuk e ka venin aty ku ulna une si i zoti i shpise :p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Mos te ndigjon, tema po kallxon kush o i zoti i shpise kjo ktu le tshtren sofra sa tdush :p emrin smun ma hjek :p
 
Top