• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

SMS humoristike

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: SMS humoristike

180% e grave jane kundra marteses!
Sepse nuk ja vlen te blesh gjithe derrin per 60 gr salcice
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: SMS humoristike

Kur me kujtohesh ti..
Nuk ha dot mengjez

Kur me kujtohesh ti..
Nuk ha dot dreke

Kur me kujtohesh ti
Nuk ha dot as darken

As gjumi naten nuk me ze
...se me hajet buke...
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Kjo bukuri, kjo zgjuarsi,
dhe keto sy qe shohin plote magji,
ndonjehere zoti i mbledh tek nje njeri,
nejse, boll fola per veten, ckemi nga ti? lol
 
Private conversations
Help Users
    Top