• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

SKA PLAKJE ME 🤪

Endrra

VIP
IZRAEL- Një zbulim entuziast në Tel Aviv. Shkencëtarët pretendojnë se kanë arritur të kthejnë pas procesin e plakjes duke përdorur oksigjen. Profesori Shai Efrati është shprehur se “po kthehemi prapa në kohë”, referuar një studimi ku të rriturit mbi 64 vjeç, të vendosur në dhoma presioni me oksigjen të pastër për 90 minuta në ditë, 5 herë në javë për tri muaj radhazi, kanë mundur jo vetëm të ndalojnë procesin e plakjes, por edhe të ktheheshin pas.
NYpost.

Ps: po tullaceve do u dalin kaçurrelat perseri vall 🤔🤣
FB_IMG_1605993300173.jpg
 

WxP

Hidrauliku
Sbo shume jo 10 000 euro ben nje dhom private menoksigjen 🤪 kurse 8 iphone si @Legally_Sweleg e boje 🤣
 

Darius

DENY IGNORANCE
Nuk me pelqen te rinohem, e adhuroj plakjen, por me vjen keq qe po me bien floket 🥺🥺 (dikur i hidhja nje shkume komplet per te rregulluar kaçurrelat para edhe bishtin 😍😏
 
Na po i marrim borxh ... po rinohemi . Te punojm sa me bo lekt e borxhit ene shlyjm borxhin . E pse me bo ket gjo?
Veq me heq marakun 😂😂
 

Endrra

VIP
Nje pietje nga fundi per ju qerosat...
Po te kishit dite se do beheni qeros ... sa pare do kishit kursyer nga mosfrekuentimi i Berberit 🤔🤣🤣
 

WxP

Hidrauliku
Llogariti vet mo der 23 vjec pastaj na lan lesht lool
 

Darius

DENY IGNORANCE
O zot kur i lyenim floket me vaj, aq shume pluhur merrnin gjate dites, aqsa nevojiteshin dy kova me uje per ti lare. 😁😁 @Endrra shpjegoja pak wxp qe dikur u lanim me “komke”, se ky eshte prodhim i ri, eshte mesuar me Ariston 😬😂😂
 
Private conversations
Help Users
    Top