• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Si te lidhni llogarin tuaj ne forum me llogarine e facebook

WxP

Grupi
Ndryshe nga versioni vjeter i forumit ne kete version shkembimi i informacionit si nga forumi ne facebook po ashtu edhe anasjelltas.

Eshte shume e thjeshte lidhja:

1 . Po te klikosh tek Opsionet qe eshte ne menun ne te djathte e ne fillim te faqes. Do tju dergoj ne panelin e antarit.

2 . Ne menun majtas ne fund do te gjeni Facebook Bridge me pas Options.
3 . Ne dritaren e re do klimkoni mbi icon te facebook 8rc0izvz.gif

4 . Vendos Email passwd te llogarise qe keni ne facebook.

5 . Kliko mbi butonin Add To profile qe ju shfaqet ne dritare, me pas add edhe Prano ose jo tju shfaqet profili juaj ne nje bllok te profilit te facebook.

Shpresoj tju pelqeje... Ne te kundert mund ta shkepusni prap...
 

Attachments

Last edited:

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Si te lidhni llogarin tuaj ne forum me llogarine e facebook

Nuk vendosa pass ma njohu direkt se kam qen i rregjistruar kur ishte versioni tjeter i forumit .Po kjo qenka me fantastike te dilka me bukur opsioni ne fb .
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Si te lidhni llogarin tuaj ne forum me llogarine e facebook

Ueueue me knaqi hahaah pun e perkryer WXP deri dje thoja cfare mungon por se gjeja dot mungonte lidhja me fb tani me lajmeron direkt sa her behen postime :):):)O jesss thenks je njishhhhhhhh.
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Si te lidhni llogarin tuaj ne forum me llogarine e facebook

Ue tani e vura re qe paska dal foto qe kam ne profil fb ne profilin e forumit :):) Fantastike :):):)
 

WxP

Grupi
Titulli: Si te lidhni llogarin tuaj ne forum me llogarine e facebook

Varet nese Deshiron ose jo te vendosesh foton... :) Cdo gje e ke ti ne dore...
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Si te lidhni llogarin tuaj ne forum me llogarine e facebook

Varet nese Deshiron ose jo te vendosesh foton... :) Cdo gje e ke ti ne dore...
Un du :): se skam pse e ndroj me 2 vende e ndroj andej 1 rrug e dy pune :):) A te ngel hatri te them dhe i her flm :):):) me pelqen .
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Si te lidhni llogarin tuaj ne forum me llogarine e facebook

WxP egziston me si version kjo se une spo e gjej dot te opsionet kte ??
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Si te lidhni llogarin tuaj ne forum me llogarine e facebook

Rendex, shiko nqs te del
  • ne fillim te faqes , siper ne cep djathtas ( aty afer ku shkruan Miresevjen Rendex).
Nqs nuk te del, atehere mund te zgjedhesh rrugen me te gjate, ne cep djathtas lart shtyp OPSIONET-->> ne anen e majt te del nje shirit me opsionet, aty shko tek My settings==>> My account ===>> Edit Connections. E qe aty mund ta lidhesh forumin me Fb.

 
Top