• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Si ndiheni sot?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
ju nga kuta aq jeni 1,49 dhe nuk shkoni me larg :p :p lolol .. do te tregoj nje barsalet me keta te kutes tek Tema antraret neper mjet zerit..

Calling Nandi @Tip where ar ju maj bradher se ky ta gjen terezin ty Leg
Qeka vend i bukur... me lulekuqe me gjera...po shkojm per muaj mjalti ktu 😂😂😂

695188A6-5387-4D4C-934D-A10614B56E00.jpeg
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
qe ta diç ti mavri.. ne kute te Kallamastres kalon dhe Vjosa... ajer i paster.. arome lumi.. peshk pa hesap.. shoqeri me Vidrat..
Ndrrova mendim...do marrim Nandin dhe Alesian dhe do bejme nje tour 1 javor ktu. Ti me Nandin do kapni peshk dhe do i gatuani ne zjarr, une me Alesian do lahemi nudo ne lum dhe do shijojme ajrin e paster. 😂 Mbremjeve do mblidhemi rreth e rrotull zjarrit, Nandi do kendoje serenata me kitare dhe do veshtrojme yjet 😛
 
Ndrrova mendim...do marrim Nandin dhe Alesian dhe do bejme nje tour 1 javor ktu. Ti me Nandin do kapni peshk dhe do i gatuani ne zjarr, une me Alesian do lahemi nudo ne lum dhe do shijojme ajrin e paster. 😂 Mbremjeve do mblidhemi rreth e rrotull zjarrit, Nandi do kendoje serenata me kitare dhe do veshtrojme yjet 😛
Ta bera varrin.. te groposa qe mos te te gjenden as rrobat kafsh Alesia i ka par kto zonat e Mallakastres/Vjoses... por ti a mavri qe ke prejardhjen dhe nuk i njeh akoma...
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Ta bera varrin.. te groposa qe mos te te gjenden as rrobat kafsh Alesia i ka par kto zonat e Mallakastres/Vjoses... por ti a mavri qe ke prejardhjen dhe nuk i njeh akoma...
I njof mor, si si njof...i kam pa te gjitha ne gugëll 😂
 

Tip

Antarë i Respektuar
ikim bashk ne Angli or bush.. hashash plot lek shume.. do kuksian kam vllai dhe vllain tim gjysem De bil @Tip
Ka linj direkte vlla Kukes-Londer me atobuz dy katc. Per vetem 48 or je n’Londer... Vje si zotni, dhe me buk me vete biles 😂😂😂
 
Redaktimi i fundit:
Mire , shume mire, pas nje shperthimi qelizash te reja ne trurin tim ndjehem shume mire
 

DeliriumMind

🌑🌒🌓🌔🌕🌖🌗🌘🌑
Po tme lenin te fleja cik me shume... me siguri do ndihesha cik me mire 🤣
 

Baboon

Love is an exploding cigar, we willingly smoke
Almost happy 🤪
 

Baboon

Love is an exploding cigar, we willingly smoke
Po tme lenin te fleja cik me shume... me siguri do ndihesha cik me mire 🤣
Po të vishehe pak më shumë edhe më pak rroba transparente,
You may have a chance 😜🤣
 

Baboon

Love is an exploding cigar, we willingly smoke
Ty duhet me te van kyc te temat e libidos 🤣🤣🤣🤣
Faj kom unë që ti Libidon ma vendos në avatar, boj si të them unë mbase kështu mundë ta kesh noj shonc me fjet cik më shumë madje do të sugjeroja edhe burka nga ato që kanë rrjetë ke sytë, sa për i javë që të flesh lool
 

DeliriumMind

🌑🌒🌓🌔🌕🌖🌗🌘🌑
Faj kom unë që ti Libidon ma vendos në avatar, boj si të them unë mbase kështu mundë ta kesh noj shonc me fjet cik më shumë madje do të sugjeroja edhe burka nga ato që kanë rrjetë ke sytë, sa për i javë që të flesh lool
Te dal kshu thu ti
6f0d1b327d44ad1c77f1a763d0bb963e.jpg


@Bebw Po te vjedh gersheret
Muslim-can-be-Sexy_o_15464.jpg
 

Baboon

Love is an exploding cigar, we willingly smoke
....
 
Redaktimi i fundit:
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top