• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Si ndiheni sot?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Busy😂
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Me ethe e temperature, kokedhimbje
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Ndjej boshllek e si ndjenje frike ... ne te gjithe katin jemi 2 veta ...kur ec ne korridor ngjan sikur edhe muret ankohen duke ndritur perseritur zhurmen e hapave te mi me një volum cjerres...si një ulerime cjerrese!!
20200330_082703.jpg
 

Darius

DENY IGNORANCE
...cope -cope, femijet kishin levizur temperaturen e chillerit, edhe gjithe naten kam djersitur e sikletosur, a thua sikur te isha shtrire ne oren 14:00, ne rere, dite gushti ☀🤣🤣

Gjithsesi, sot e ndjenj qe do ta kaloj diten me koken ne frigorifer 🥶 dhe te kompensoj gjumin e munguar 🤪
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
E imagjinoni pak ... pa shaka kam mbi 20 mesazhe ku me thone pak a shume te njejten gje.. flm albania ..
...
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Me mire se dje
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Mire mo si ne karantine..:p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top