• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Si mendoni per nick PuRo_FiErAkE?

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
¤¤¤|18:04|¤ <PuRo_FiErAkE> mundem te pyes dicka
¤¤¤|18:04|¤ <BjOnDi> Patjeter Mi
¤¤¤|18:04|¤ <BjOnDi> Fol
¤¤¤|18:05|¤ <PuRo_FiErAkE> kam 5 vjet ne chat sme ka ber njeri me aop
¤¤¤|18:06|¤ <BjOnDi> Do Aop
¤¤¤|18:07|¤ <PuRo_FiErAkE> e re dua pse sme ben ti
¤¤¤|18:07|¤ <PuRo_FiErAkE> edhe mua jo
¤¤¤|18:07|¤ <PuRo_FiErAkE>


Persh Koleg/e Si mendoni per kete user? Un mesa e kam par esht një Goc shum e rregullt, nuk e kam par te ofendoi ndonje her, Esht dhe shum e sjellshme.
dhe per kete mora guxinim te hap kete tem, per mendimin tim ti japim një shanc ju lutem jepni mendimin tuaj.

Flm.
 
Last edited:

PiRaTi

Antar Aktiv
Titulli: Si mendoni per nick PuRo_FiErAkE?

Une Per Mendimin tim jam dakort gjithashtu...mesa kam pare është usere e rregullt dhe pa probleme ;)
 
Top