• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Shqiptaret ne amerike( Albanian Americans)

ZoteriaJuaj

Titull i Veçantë
Shpesh,shqiptaret e amerikes behen si amerikanet ignorant 😆
Pse ja fut kot :)

Ti u bere pepinke per veten tende?


Shqiptaret e amerikes nuk behen injorant por jane injorant se e gjithe njerezimi eshte injorant

Ti di disa gjera
E per shume gjera je injorante.
Ti, une, ata/ato e te gjithe :)
 

Alesia

SwEET aS SuGar, CoLD aS IcE
Lol i dont think so

Por eshte per te qeshur
Nuk e di nese e mer trenin por ata lypesit dite per dite te lodhin lol

Ke edhe nga ata te marrosurit qe te shajn po nuk u dhe
Trenit vetem 1 her i kam hyp dhe never again! Kur me doli miu para syve mire qe su hodha vet ne shinat e trenit dhe te vet vritesha 😂
 
Top