• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Shqiptaret ne amerike( Albanian Americans)

land

Carpe noctum
Doja te dija, ka antare nga ky forum qe jetojne ne amerike?

Ndoshta ekziston teme e ngjashme por nuk e kam vene re.
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Ka.
Edhe une menderisht jam atje dhe ne 3-4 vende te tjera te botes,ndaj do futem duke hap rradhe me berryla

Pershendetje,jam Nicktjeter e jetoj ne California,bej surf cdo dite dhe punoj ne nje dyqan akulloresh.
 

land

Carpe noctum
Ka.
Edhe une menderisht jam atje dhe ne 3-4 vende te tjera te botes,ndaj do futem duke hap rradhe me berryla

Pershendetje,jam Nicktjeter e jetoj ne California,bej surf cdo dite dhe punoj ne nje dyqan akulloresh.
Me cik perpjekje ja del te jesh dhe fizikisht lol.
 

Bebw

🍒🍑🍅
Staf në FV.AL
Ka.
Edhe une menderisht jam atje dhe ne 3-4 vende te tjera te botes,ndaj do futem duke hap rradhe me berryla

Pershendetje,jam Nicktjeter e jetoj ne California,bej surf cdo dite dhe punoj ne nje dyqan akulloresh.
Lol gjitonia senksi perballe teje jam une , ndryshe nga ty qe ben surf une jam shtangiste 😝🤣
 

land

Carpe noctum
Nick tjeter, ti ben surf cdo dite, :p but at the same time a shark is spotted nearby:D

It's dangerous surfing in California, lol

Ke pa shum filma Hollywood-i.
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Nick tjeter, ti ben surf cdo dite, :p but at the same time a shark is spotted nearby:D

It's dangerous surfing in California, lol

Ke pa shum filma Hollywood-i.
Ne fakt jam dokumentuar por jo me filma.
Madje kam menduar dy mundesi
Njera : nje delfin do me shpetoje
Tjetra : protezat ne krah do me shkonin shume
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Akoma s`jam,amaaa ne planet pak me afatgjata e shof veten andej. :p
Megjithese ndoshta do ndaloj me afer,Ne Anglin me shi e re te zeza. ahahahahah
Sepse eshte vetem 3 ore ne mos gaboj me avion nga shqiperia.ndersa ne Shba,je si i humbur per vendlindjen e njerzit e tu.
Amaaa Ti @land m`prittt me durim. ahhahahahahaha
 

land

Carpe noctum
Akoma s`jam,amaaa ne planet pak me afatgjata e shof veten andej. :p
Megjithese ndoshta do ndaloj me afer,Ne Anglin me shi e re te zeza. ahahahahah
Sepse eshte vetem 3 ore ne mos gaboj me avion nga shqiperia.ndersa ne Shba,je si i humbur per vendlindjen e njerzit e tu.
Amaaa Ti @land m`prittt me durim. ahhahahahahaha
England is so boring lol, come to the USA.

Waitin' for you.
 

ZoteriaJuaj

Titull i Veçantë
Ka.
Edhe une menderisht jam atje dhe ne 3-4 vende te tjera te botes,ndaj do futem duke hap rradhe me berryla

Pershendetje,jam Nicktjeter e jetoj ne California,bej surf cdo dite dhe punoj ne nje dyqan akulloresh.
A eshte hapur dyqani akullores?
 
Top