• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Shqiptaret e Ukraines

Kam njohur nje te tille kur punoja neTurqi.
I tere fshati i kesaj fliste shqip, edhe pse ishte nje shqipe arkaike.
Kishin dhe shkolle shqipe per te vegjlit.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Isha ne studime gjate vitit 2006, nje shok Ukrainas me thoshte deri ne 2mil shqiptare jane tek ne, me te ndegjuar e kishte, nuk ma kapte truri si aq shume? Perse nuk kemi mesuar apo nuk mesojme sot akoma histori te tille etj etj etj
 
Top