• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Shqiperi - Portugali

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
Titulli: Shqiperi - Portugali

une jam tu ja pas fryken armikut or taj....ishalla fitojme se boll mo na duli zemra venit
por edhe po humbem..dihet , ne kesi rastet ka rendesi pjesmarrja lol
 

Marla

Urbi et Orbi
Titulli: Shqiperi - Portugali

Une shpresen e kam tek gocat e Elbasanit, ishalla na e hutojne Ronaldon edhe fap cunat e kombetares bejne gola lol
 

dangerous

Anëtar
Titulli: Shqiperi - Portugali

Venu nē rresht se ke shoqe boll :(

Nje humbje te bukur ( nqs s'do mundemi te fitojm )
 

Aver

VIP
Titulli: Shqiperi - Portugali

une jam tu ja pas fryken armikut or taj....ishalla fitojme se boll mo na duli zemra venit
por edhe po humbem..dihet , ne kesi rastet ka rendesi pjesmarrja lol
Une te garantoj qe fitojme sonte.


Megjithate mos fut bastore se nuk i dihet punes :p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Shqiperi - Portugali

Sorry Ronaldo, po t'tradhetoj kesaj rradhe :p Go Shqiperi, inshallah po fitojme.
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Shqiperi - Portugali

Une shprsoj ne qunat e DeBiasit se sa per gocat e Elbasanit nuk kam shume shprese! Do thonit ju perse? Per te fituar ne duhet te japim gola dhe nese gocat e Elbasanit e hutojne Ronaldon, rezultati do te jete barazim.
 

Aver

VIP
Titulli: Shqiperi - Portugali

Rekordi i zi i Ronaldos në ShqipëriCristiano Ronaldos nuk ia donë kundër Kombëtares dhe skuadrave shqiptare.
Ylli i Portugalisë, Cristiano Ronaldo ka një rekord të zi me Kombëtaren shqiptare dhe me skuadrat shqiptare.

Portugezi është takuar tre herë me Kombëtaren shqiptare në Shqipëri (2003 kur ndeshja kishte përfunduar 5:3 në të mirë të Portugalisë, në vitin 2008 ndeshja kishte përfunduar 0:0 dhe në vitin 2009 ndeshja kishte përfunduar 1:2, por fatmirësisht për ne nuk ka arritur të shënoj asnjë gol.

Për më shumë, Ronaldo ka luajtur edhe një ndeshje me skuadrën e Gramozit si pjesë e Real Madridit në vitin 2010 në Tiranë dhe as në atë ndeshje nuk ka arritur të shënoj, pavarësisht se skuadra e tij fitoi 2:1.

Shpresojmë se ky rekord negativ i Ronaldos nuk do të thyhet as sonte, në ndeshjen që do të zhvillohet në ‘Elbasan Arena’. /Express
 
Top