• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Shpreh ndjenjat e momentit me një foto

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
FB_IMG_1565506600731.jpg
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Mu sme thot njeri se i dukem si gjembac 😟😟
Aaaaaaa moj sybukur mos me bej te flas e te te shaj ti gjembac? ....si moj nuk te thote kush dhe guret e rrugeve e dine ....por foli ledias dhe prano dhe ndjejat e tua ....
 

Ledia

❤ShKoDrAnE.4.eVeR ❤
67CF2650-2C25-4480-9692-DF34CFF83076.png

Dhe si torturë më vjen e ëmbël
Ngelesh në zemër fshehtësi
Ç'rëndsi kanë sytë e botës
Kur je gjithë bota në sytë e mi.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
20200208_145230.jpg
 
  • Like
Reactions: Ivy
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top