• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sandale dhe Këpucë...

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Mund te them me bindje te plote qe ne forum ti je mbreteresha e heels sepse ke pjese te vecanta dmth u dare to wear em. Ato me butterfly omg do beja selfie ulur se ne kembe ," me mbani se do bie " 😉
Haha besoj se mund te kete te tjere ktu qe i duan me shume dhe i veshin edhe ne perditshmeri. Une vetem mbremjeve/darkave i vesh, edhe atehere ka raste qe marr flats me vete ne çante qe ti ndrroj kur lodhen kembet 🤣
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
Haha besoj se mund te kete te tjere ktu qe i duan me shume dhe i veshin edhe ne perditshmeri. Une vetem mbremjeve/darkave i vesh, edhe atehere ka raste qe marr flats me vete ne çante qe ti ndrroj kur lodhen kembet 🤣
Qe ka te tjera Po as e vej ne dyshim.Por me kete lloj gustoje vallai se besoj .😉
 

DeliriumMind

We have tomorrows for a reason ⭐
Me pantallona lekure dhe nje bluze ose me nje fustan te bardhe (veshje sa me te thjeshta qe vemendja te qendronte tek kepucet) dhe gjithmone per ne mbremje.
Shpetove ahhahahah
Por pantallona lekure mmmm no
Nese flet per leggings tjeter gje
 
Top