• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sandale dhe Këpucë...

NGU

Wild child full of grace 💫
o ngu po me dhembin kembet vetem tu i pare po kshu yll jane
Hahahaha une i kam qejf vetem t'i shof, se kshu po mu dha rasti dhe neper dasma iki me atlete lol
 

elle

Chill
Hahahaha une i kam qejf vetem t'i shof, se kshu po mu dha rasti dhe neper dasma iki me atlete lol
ktu te un ti shofesh i marin me vete ne cante i veshin ne pun , sa dalin vishen me sheshka :
 

NGU

Wild child full of grace 💫
ktu te un ti shofesh i marin me vete ne cante i veshin ne pun , sa dalin vishen me sheshka :
Yhh ka dikush qe mund t'i mbaje, pastaj dhe vendi i punes e kerkon mbase. Une me shume jam sportive, vec raste festash qe bej perjashtim.
 
Top