• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sandale dhe Këpucë...

Arfenilla

Themelues i Forumit
 
Last edited by a moderator:

vAmPiRe

Aop aLiSa^sHkOdRaNe
Titulli: Sandale dhe Kepuc..........

Na bane me zemer Arfenilla .... I love shoes... kepuc, sandale, pantofla, etj etj :D
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sandale dhe Kepuc..........

Ne pergjithesi te bukura shume...Kishte disa kepuce apo sandale shume te ekzagjeruara,por shumica ishin klas...Me pelqyen vertet:D
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Sandale dhe Kepuc..........

Ngjyrat e modes per kete vere keto, Arfeeeeee cilat nga keto do mi besh dhurat? :p


 
Redaktimi i fundit:

Didi

C'est la vie.
Titulli: Sandale dhe Kepuc.......... 
Redaktimi i fundit:

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sandale dhe Kepuc..........

Cna e ngreni nepsin dhe ju ncncnccn:(
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Sandale dhe Kepuc..........

Ke te marresh e ke te lesh ktu :)
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Sandale dhe Kepuc..........

...Kto te fundit nga Casadei Collection jane te preferuarat e mia :)

 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sandale dhe Kepuc..........

I dua te gjitha pa perjashtim LOL
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Sandale dhe Kepuc..........

Ca ngjyre te zgjedh sot?!
tumblr_lhv170gH1A1qznrwr.jpg

( Femra edhe sikur te kete tere nuancat e mundshme, prap do gjej nje fustan apo nje veshje per te cilen ska kepucen e duhur si model, lartesi apo ngjyre:p).
 

Endrra

VIP
Staf në FV.AL
Titulli: Sandale dhe Kepuc..........

Arfe Laubotin i kam ndermen ti blej ..Pums te zeza me me pjesen e poshtme te kuqe ,,Duhet
 

Rrapatushe

Anëtar i ri
Titulli: Sandale dhe Kepuc..........

1353694666465.jpg ;)))
 

Rrapatushe

Anëtar i ri
Titulli: Sandale dhe Kepuc..........

313057_424556694261079_354613300_n.jpgMy favorite :)
 

Rrapatushe

Anëtar i ri
Titulli: Sandale dhe Kepuc..........

1353730220037.jpg;))))
 

ana88

vlonjate tipike
Titulli: Sandale dhe Kepuc.......... 
Last edited by a moderator:

Rrapatushe

Anëtar i ri
Titulli: Sandale dhe Kepuc..........

531758_483714808323853_402436611_n.jpg :))))))
 

Rrapatushe

Anëtar i ri
Titulli: Sandale dhe Kepuc..........

1353596429734.jpgThe best
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Sandale dhe Kepuc..........

Aperlai


Giuseppe Zanotti


Jerome Rousseau


Miu Miu


Manolo


Brian Atwood
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Sandale dhe Kepuc..........Sophia Webster


Christian Louboutin


Jimmy Choo


Valentino


Giuseppe Zanotti
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Sandale dhe Kepuc..........nuk jam shume e dhenme pas takave , gjithmone perfundoj duke i marre ne dore dhe s'ja vlen te harxhosh shume leke ne to,
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sandale dhe Kepuc.......... 
Top