• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Sa praktikant jeni ?

Sa praktikant jeni ?

 • Jam praktikant

  Votat: 2 66.7%
 • Vetem ne raste festash

  Votat: 1 33.3%
 • Aspak

  Votat: 0 0.0%

 • Totali i votuesve
  3

Зngjεll

___________
Shume njerez besojne ne nje Zot dhe se Zoti eshte nje per te gjithe .
Une jam nje ortodokse dhe me pelqen shume feja ime eshte shume e bukur dhe ne praktinen e saj ( e thjeshte , e bukur dhe e paekzagjeruar ) . Kisha eshte vendi ku gjejme qetesine duke shprehur gabimet tona, pendimet , vuajtjet apo dhe gezimet dhe falenderimet .
Do desha te dija per te gjithe ortodoksit :
Sa praktikant jeni ?
 

Зngjεll

___________
Titulli: Sa praktikant jeni ?

Sigurisht qe po ,Greqia eshte nje shtet shume praktikant dhe shume besimtar
 
Top