• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sa klube futbolli ka ne bote

T-Ghost

RossoNero
Titulli: Sa klube futbolli ka ne bote

:po: As un :p
 

SempreBarca

Anëtar i Respektuar
Une mendij se ka vetem nje.
Po ju?

Titulli i temes spaska asgje tperbashket me postimet ne fjale :)
Nuk ka kurrfar kuptimi qe te thuhet se ne futboll ka vetem nje ekip. Ateher sdo te ekzistonte ky sport.
Ne e dijm se ne shum raste ndjenjat e bejn te veten, por ato shpesh e teprojne..
 
Top