• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Rrugët e mbushura plot dhe lokalet, shihni çfarë ndodhi sot në Tiranë

Edhe pse Tirana është në zonën e kuqe të rrezikut nga koronavirusi, qytetarë të shumtë kanë mbushur rrugët në kryeqytet.
Pa u shqetësuar për rrezikun që u kanoset, ata kanë përfituar nga koha e mirë për të dalë shëtitje.


Ndërkohë, lokalet kanë nisur të bëhen gati për t’u hapur në 18 maj.


Pamjet që shihni vijnë nga disa rrugë të kryeqytet, ku shihet se gjithçka i është kthyer normalitetit.
 

Comments

Top