• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Qukapiku shpëton urithin e plagosur

Arfenilla

Themelues i Forumit
Fotografi të magjishme janë realizuar në Parkun e Londrës nga Martin Le-May.
Një qukapik e ka bartur në shpinë gjatë fluturimit një urith të plagosur, duke e shpëtuar kështu një shqiponjë, e cila po bëhej gati ta sulmonte sërish,
Qukapiku në fillim është ulur pranë urithit të plagosur, duke ia mundësuar atij që të hipte në shpinën e tij dhe pastaj ka fluturuar drejtë shtëpisë së urithit.
Qukapiku e ka dorëzuar urithin e plagosur tek anëtarët e tjerë të familjes së tij.B lajmi

 
Last edited:

Aver

VIP
Titulli: Qukapiku shpëton urithin e plagosur

Fotografi të magjishme janë realizuar në Parkun e Londrës nga Martin Le-May.
Një qukapik e ka bartur në shpinë gjatë fluturimit një urith të plagosur, duke e shpëtuar kështu një shqiponjë, e cila po bëhej gati ta sulmonte sërish, ka raportuar “www.telegraph.co.uk”.
Qukapiku në fillim është ulur pranë urithit të plagosur, duke ia mundësuar atij që të hipte në shpinën e tij dhe pastaj ka fluturuar drejtë shtëpisë së urithit.
Qukapiku e ka dorëzuar urithin e plagosur tek anëtarët e tjerë të familjes së tij.B lajmi
Telegraph.co.uk as perafersisht nuk e pershkruan ngjarjen keshtu.
Ose paska qene tape ky zoteriu qe e ka perkthy ose i pelqejne shume perallat me happy end.

Ja paska dit edhe adresen qukapiku. wtf!
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Qukapiku shpëton urithin e plagosur

Aver, mu nuk mu hap ajo add e telegrafit! duhet me pyt yllin lol
 

Aver

VIP
Titulli: Qukapiku shpëton urithin e plagosur

Lool

Kete yllin e forumit?!

Mire qe nuk e paska vazhdu ngjarjen duke na tregu se si kane pas edhe marrdhenie seksuale qukapiku me urithin... pasi qe kane shku ne shtepine e ketij te fundit!
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Qukapiku shpëton urithin e plagosur

Lool

Kete yllin e forumit?!

Mire qe nuk e paska vazhdu ngjarjen duke na tregu se si kane pas edhe marrdhenie seksuale qukapiku me urithin... pasi qe kane shku ne shtepine e ketij te fundit!
lollo neser me kismet se lajmi u soll von ,tani ai eshte nani nani lol
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Qukapiku shpëton urithin e plagosur

Lool

Paska flejt me pulat ai. Ama e ka hallall se zgjohet i pari. Djale punetor, s'ka fjale.
Nuk eshte mir te flasim per njerzit kur nuk jan te pranishme,,,jo per gje :jooo po sikur merremi me thashetheme , se ne vetem ni yll kemi ketu se ben drite lol
 

Aver

VIP
Titulli: Qukapiku shpëton urithin e plagosur

Nuk eshte mir te flasim per njerzit kur nuk jan te pranishme,,,jo per gje :jooo po sikur merremi me thashetheme , se ne vetem ni yll kemi ketu se ben drite lol
Eshte hera e dyte qe me etiketoni si thashethemaxhi brenda 12 oreve :D ... ndersa une vetem ashtu nuk jam. :djalli:

Te kthehemi ne teme tani!

Qukapik o qukapik
të kam shok e të kam mik
pik-pik-pik ا'po bën kështu ?
Gëlltis krimba dru më dru
Kribmin unë e kam armik
sepse është shumë i lig
se ha gjethe e lëkurë
nëpër lule nëpër drurë

:eek:le:
 
Top