• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pyetje pergjigje te ndryshme

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Mendoj mendoj hmm se di
Cfare thote kjo dite per ju sot ,:p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Po, me turshi do i kaloj :p
A i han turshite hiq?
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Dite e bukur sot per mrekulli
Ke ndonje plan per sot apo dite e zakonshme?
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Orarin e bej vet pasiqe skam boss. Po zakonisht ne mbremje punoj
Je e kenaqur me punen qe e ke, apo deshiron dicka me shume, me lart ?
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Qeshi shumicen e rasteve, svrehet :p

Ju?
 

Senseo

Hasta el Fuego.
Varet sa dhe me ke, por me genjen fytyra.

I mban mend emrat e njerzve qe i takon per here te pare?
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
I mbaj ne mend goxha mire
A mban mend ti sekuanca apo ndonje veprim qe ke bere, ta zeme nga mosha 2-3 vjecare ?
 

Senseo

Hasta el Fuego.
Disa gjera sidomos prapsirat po, si film me metrazh te shkurter.

Cfare te ben ty nje njeri te mire?
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Nuk e di, pyetje te tilla sme bien ndermend t'ja bej vetit.

A ke qene goce qe ke bo sherre ?
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Varet per ca zihen :D Se fus ferren ne kembe te shendoshe kot

I duron ofendimet ?
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Nuk e di, sjam unt/uritur akoma, sme hahet dicka.

Si reagon live nese t'ofendon dikush>?
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
Nuk me ka ndodhur te me ofendojne live por ne te njejten menyre sigurisht do reagoja
Cilat jane prespektivat e jetes x ty ?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
    Top