• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pyetje - pergjigje te ndryshme...

Legally_Sweet

If you’re a bird, I’m a bird
Staf në FV.AL
Ja per tek mua ngeli dashuria...jo s’jam

A ve pesh kollaj?
 

ZHIGO

wish me well...
Po. Aq sa po tako divani me pllakat e dyshemes aq keq ka shku situacia me kilet.

A keni provu te pakten një her ne jete te hapni shishen e birres me dhom si munges e mjeteve rrethanore? 😆
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
gjendje kaotike.
Nese do zgjasje doren ne keto momente drejt një deshire per tu plotesuar cila do ishte?
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
poo,kane liru shume.
Greqia shkoj mire gjate kurbes se virusit.
Mendon që do na vije perseri virusi nder kembe ne tetor,vjeshte?
 

Alesia

SwEET aS SuGar, CoLD aS IcE
Besoj se po, një virus që infekton te gjith boten nuk ka shance te shuhet per pak muaj...per mendimin time kjo është vetem fillimi!

Si e ke kaluar kohen ne karantine?
 

Barnaba

Antarë i Respektuar
Paragjykimi etnik ne profesion.

Beni debat edhe kur jeni te ndergjegjshem se pala tjeter nuk tregohet i/e sinqert ne qasjen e tij/saj, apo i shmangeni?
 

Alesia

SwEET aS SuGar, CoLD aS IcE
Asnjehere nuk i shmangem një situate, por dhe per te debatuar, spara debatoj. Ne qofte se ne te vertet jam e sigurt që personi ne fjale nuk është i/e sinqert i jap një shance te vetme që te arsyetoj veten...ne qofte se perseri si besoj arsyetimit atere i tregoj rrugen e duhur.

Nese do te jepeshte mundesia te ndryshoje dicka tek vetja, çfarë do ndryshoje?
 

Barnaba

Antarë i Respektuar
Une po vuaj ne vetmi... eksploroj natyren se ndihem i brishte, i dashuruar...

35D4DE80-EF37-43F8-A0A7-38337BD4467B.jpeg


Ndonje shenje per revolucion ne Shqiperi? Te nisem une? 😛
 

Alesia

SwEET aS SuGar, CoLD aS IcE
Pse ca tka Alesia ty tok te zenme që tmaresh leje ti?

Ne qofte se do kishe mundesin te aktroje ne një film, cilin film do zgjidhje dhe pse?
 

Gh0st

666
At La Casa de Papel me shkaterron ai El Profesor,me intrigon menyra e mendimit dhe cdo gjeje lidhur me ato që mendon ai dhe organizimit me detaje.

@Alesia pse sta dha plaka ime certifikaten e Pronsis time ty :p me Hipotek.


Per çfarë arsye do Jetoje ne shqiperi?
 
Top