• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Puthe, shaje, martoje, harroje ose injoroje anetarin siper!

Darius

DENY IGNORANCE
...inate, qe ben vaske, ku ne te tjereve, kur futemi ne dush ti bien deres, bam bam bam, shpejt se e mbarove ujin 🥺😬
 
  • Zemer
Reactions: Vie

Vie

Esprit libre
...inate, qe ben vaske, ku ne te tjereve, kur futemi ne dush ti bien deres, bam bam bam, shpejt se e mbarove ujin 🥺😬
Pse tme kesh inat kur ti ke dicka qe un se kam ..nderkohe un te puth fort virtualitsht tani sepse réal Thèm te perqafoj pikerisht Aty ku Ti je e un sjam.:D:( 😘
 
Top