• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pushimet verore ne Shqiperi apo jasht shtetit?

Vie

Baba...ti je dhe do mbetesh mon IDOL.
Un nuk kam pushime si cdo vit dhe pushimet 2 a 3 Ditore qe kam ber i kam hedh te tema foto ku jeni live.
@NeVertiti Dashni ka hile ktuuuu .:p
Te kemi shnetin se si po ecin gjerat ne Shqiperi ke frik me ardh .
3 persona te familjes time qe kam andej jan me Corona .
E kshu mire qe tregojne se ka qe e kan e nuk flasin .:(


Pushime te mbara per ata/o qe do ken mundesin .:)
Un ka mundesi te bej rrugen e Shqiperise 99% po jo per qejf sidoqofte do jem normal .
Per ditelindjen time sdi ku do me ze 😝
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Ne Grand Blu Fafa Resort 880 € per 4 nete vet i katerti :unsure:

Po kalamani?
Ai ha me shume se ju! 🤪
 

Vie

Baba...ti je dhe do mbetesh mon IDOL.
Po ti sme thirre per pushime ne cote d'azur kshuqe po rrij punoj ca me ba
ehaaaa kur isha ne Côte d’Azur un nuk njiheshim hic ne . Ne Alsace jam Hajde dera lme Eshte e hapur
 

legjenda

Tetova
qfar pushime kerkon gjithe populli shqiptar esht neper kampe te europes e ju kerkon pushime
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Ehhhh Covidi, me prishi te gjitha planet.
Mendoja te festoja ditelindjen krejt ndryshe, mqse vitin e kaluar ma ndaluan ta festoja. Kisha ndermend te shkoja ne nje ishull te Greqise.
Keshtuqe, nuk me mbetet tjeter se ta festoj ne Shqiperi.
Mund te theme, organizimi i saj do te jete mjaft origjinal, me detin, aspak me token 🌊😬😉
😈😈
Me bej nje vend dhe mua, o ndryshe vij pa ftese fare😈
 
Top