• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Propozim per Ircop

Propozim per Ircop

  • Po

    Votat: 12 100.0%
  • Jo

    Votat: 0 0.0%

  • Totali i votuesve
    12

TimiShijaksi

Anëtar i ri
Pershendetje te gjithve. Pasi fola me Wxp ca dit me par edhe kemi vu re qe kemi nevoj per ircop e vendosa te hap kte tem per te propozuar 2 Sopa aktual per ti kaluar Ircop. Ata jan Server e Burn meqe rrijn pothuajse gjith naten on line.
 

Network

Antar Aktiv
Pe: Propozim per Ircop

e merito i vjeter eshte rregullat i di

nga sopat dy veta jane qe e meritojne ky dhe Burn
 

alfa-5

Anëtar i ri
Pe: Propozim per Ircop

Server e njof mire fare, cun ok! Ja vlen dhe e meriton me vjetersine qe ka dhe kohen qe kushton ne irc. PRO
 

JULIAN_IT

Antar Aktiv
Titulli: Propozim per Ircop

po ato vargjet qe kisha shkruajtur un kujt i prishnin pun eh medet kjo pun neise jam ok per te dy
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Titulli: Propozim per Ircop

U mbush stafi me malok :p hahahahaha na duhet 1 shkodran tek opers per "Hardhek" hahahahhahahahah
 

InFeRnO

Antar Aktiv
Titulli: Propozim per Ircop

un e kam shkrujte dhe tek tema tjeter, gjithsesi po i bi shkurt ktu.. PRO per te dy.
 
Top