• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Propozim per Ircop Next

Propozim per Ircop Next

  • Po

    Votat: 12 100.0%
  • Jo

    Votat: 0 0.0%

  • Totali i votuesve
    12
  • Poll closed .

TimiShijaksi

Anëtar i ri
Hi cuna. Pasi fola me shumicen e Root vendosem te hedhim ne propozim Next, qe eshte nje nga nder Aop-et me te afte te kanaleve kryesore ne serverin ton. Njeh teper mir komandat edhe e shikoj shum koh on line.
 

alfa-5

Anëtar i ri
Pe: Propozim per Ircop Next

Po po sbohet llaf fare per jo, puna esht qe ruhuni se njerit do i bij lapsi te lej safeten ndaj rrini online dhe merruni me statusin se kam par shum qe srrine, ndaj do shtojm dhe NexT
 

SaK

Antarë
Pe: Propozim per Ircop Next

E kam pa qe esht aktiv ne main , na duhen rob si ky kshuqe pro
 

Network

Antar Aktiv
Titulli: Propozim per Ircop Next

nese behet fjal per next e vjeter shtojeni se e merito gjithsesi votova pro
 

UrL

Fshatendar
Titulli: Propozim per Ircop Next

Meqe keni fol te gjithe mire, ma merr mendja se ja vlen te shtohet. Votova pro.
 

TimiShijaksi

Anëtar i ri
Titulli: Propozim per Ircop Next

Mora nje memo nga Luxor:

[18:52] -MemoServ- Memo 13 da LuXor (Gio 08 Nov 2012 - 15:16:48 PST). Per eliminarlo, digita: /msg MemoServ DEL 13
-
[18:52] -MemoServ- [22:59] * Topic is 'http://www.forumivirtual.com/sondazhe/40043-propozim-per-ircop-next.html#post474718'. Pashe kete, nuk mbaj mend te dhenat e mia per te votuar, thuaj ti qe jam Pro. Nje vote me shume.
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Titulli: Propozim per Ircop Next

Dhe un PRO jam duke u bazuar ne ne postimet e siperme sepse vet personalisht nuk e njoh dhe gjithmon kam menduar se eshte vajza ish sopja next loool tani e mora vesht qe eshte cun kur pash postimin e server.
 
Top