• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Probleme me forumin:

Status
E mbyllur për postime të tjera.

TiKu1

Antarë i Respektuar
Vetem mua me ka probleme forumi apo ka probleme keshtu ne pergjithesi?
Butoni Home nuk punon fare njehere direkt me shpie ne nje faqe ku thote qe po punojme per te rregulluar problemet.

Nqs po punoni per ta rregulluar pune te mbare. :D
 

TiKu1

Antarë i Respektuar
Pse nuk ngarkoj dot foto nga telefoni. Me del shenimi fotoja ka shume large size...
 

Frank

1+1=3
Nuk eshte i linkuar ai butoni, ne te djathte ke nje buton tjeter qe sherben per te njejten gje. Postimet e reja
 

TiKu1

Antarë i Respektuar
O njerez te mire si i behet qe te heq keto njoftimet qe me vijne ne tel per cdo postim qe behet se ma hoqi petllen. :p

Kam bere modifikime edhe ne profilin tim duke i c'aktivizuar po s'nuk akoma.....
 

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
O njerez te mire si i behet qe te heq keto njoftimet qe me vijne ne tel per cdo postim qe behet se ma hoqi petllen. :p

Kam bere modifikime edhe ne profilin tim duke i c'aktivizuar po s'nuk akoma.....
Mua sme vjen gje...nga ca logohesh ti zëmbra?
 

TiKu1

Antarë i Respektuar
Cdo postim qe behet me vjen ne email... po me cenon privatsine kur telefoni vetem nxjerr drita se na behen kurreshtare keto katundarkat ketej dhe ec tja u spjegoj une forumin e etj etj ... i bie qe te ikin te sqaruara por jo te pa...ara lol
 

MrCool

Lost
@TiKu sapo te kontrollova opcionet e profilit, notifikimet me mail i ke te fikura.. Futi nje bllok adreses qe te sjell mailet ose hidhe ne spam

Nese kjo nuk funksionon, po ta nderroj email adresen
 

TiKu1

Antarë i Respektuar
@TiKu sapo te kontrollova opcionet e profilit, notifikimet me mail i ke te fikura.. Futi nje bllok adreses qe te sjell mailet ose hidhe ne spam

Nese kjo nuk funksionon, po ta nderroj email adresen
E bera, te shohim tani do vijen apo jo.
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top